d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Morális Kérdést Szakértsetek Meg > Vicces-e A
Prev1456
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 228
Joined: Mar 16 2013
Gold: 0.00
Mar 12 2014 08:48am
ha haver és érti a viccet akkor oké, de ha az utcán meglátsz valakit , akinek valamilyen komolyabb betegsége van, és pofán röhögöd az nem helyes :P
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Mar 13 2014 06:25am
Az kurvára fel szokott baszni, mikor látok az utcán egy assburgeres kb 30 éves szerencsétlent a meggyötört, megtört szüleivel, kap egy fagyit, aztán dürohamot kap, mert nem finom, nekiáll hörögve üvölteni meg hisztizni az anyjának. Ezeken viszont nem röhögök, de nagyon nyitogatják a bicskát a zsebemben.
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Mar 13 2014 06:30am
Quote (bbaallaaggee @ Mar 13 2014 12:25pm)
Az kurvára fel szokott baszni, mikor látok az utcán egy assburgeres kb 30 éves szerencsétlent a meggyötört, megtört szüleivel, kap egy fagyit, aztán dürohamot kap, mert nem finom, nekiáll hörögve üvölteni meg hisztizni az anyjának. Ezeken viszont nem röhögök, de nagyon nyitogatják a bicskát a zsebemben.


miért nem mész oda, vágod nyakon és magyarázod el neki, hogy mi a szitu?
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Apr 17 2014 11:23pm
:D
Go Back To Magyar Topic List
Prev1456
Add Reply New Topic New Poll