Quote (bbaallaaggee @ Mar 13 2014 12:25pm)
Az kurvára fel szokott baszni, mikor látok az utcán egy assburgeres kb 30 éves szerencsétlent a meggyötört, megtört szüleivel, kap egy fagyit, aztán dürohamot kap, mert nem finom, nekiáll hörögve üvölteni meg hisztizni az anyjának. Ezeken viszont nem röhögök, de nagyon nyitogatják a bicskát a zsebemben.
miért nem mész oda, vágod nyakon és magyarázod el neki, hogy mi a szitu?