d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Elektronikus Zene Request > új Playlist
Prev1456
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Mar 7 2014 05:06pm
Quote (Rawen @ 7 Mar 2014 23:51)
http://3.ii.gl/1lAkt.png


ez nem az a templom gyújtogató norvég csávó? :DD

ja hogy postolva volt már minden előtte, ok

This post was edited by MarcusD on Mar 7 2014 05:07pm
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Mar 7 2014 05:07pm
Quote (MarcusD @ 8 Mar 2014 00:06)
ez nem az a templom gyújtogató norvég csávó? :DD


http://en.wikipedia.org/wiki/Varg_Vikernes

miért vagy ennyire műveletlen
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Mar 7 2014 05:08pm
Quote (Rawen @ 7 Mar 2014 23:42)
>viccből bepostolni minden idők egyik legjobb ambient/atmospheric black metal albumát


>implying nem azert postoltam, mert 2d4them
>implying nem 2deep4me ahhoz, hogy elvezettel tudjam hallgatni

Quote (MarcusD @ 8 Mar 2014 00:06)
ez nem az a templom gyújtogató norvég csávó? :DD

ja hogy postolva volt már minden előtte, ok


HANEM XDDDDDD

This post was edited by SummertimeClothes on Mar 7 2014 05:08pm
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Mar 7 2014 05:10pm
Quote (SummertimeClothes @ 8 Mar 2014 00:08)
>implying nem azert postoltam, mert 2d4them
>implying nem 2deep4me ahhoz, hogy elvezettel tudjam hallgatni


éjszaka nyomj le minden fényt, fejhallgató, feküdj le és csak a zenére figyelj, akkor majd clickel az album
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Mar 7 2014 05:14pm
Quote (Rawen @ 8 Mar 2014 00:10)
éjszaka nyomj le minden fényt, fejhallgató, feküdj le és csak a zenére figyelj, akkor majd clickel az album


sokaig direkt nem jatszas vagy ilyen sok figyelmet igenylo szarok kozben hallgattam es akkor se tetszett, tul koszoszajos a nagyresze
van egy szam ami annyire nem, utolso elotti talan, az tetszett
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Mar 7 2014 05:20pm
Quote (SummertimeClothes @ 8 Mar 2014 00:14)
sokaig direkt nem jatszas vagy ilyen sok figyelmet igenylo szarok kozben hallgattam es akkor se tetszett, tul koszoszajos a nagyresze
van egy szam ami annyire nem, utolso elotti talan, az tetszett


hát akkor ez van
utolsó előtti 25 perc amiből 10 kb 2 synth hang repeaten))
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Mar 8 2014 06:45am


<3
ebben van 1-2 eleg finom drop
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Mar 8 2014 08:21am
még senki nem linkelte be?

Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Mar 9 2014 06:54am
Quote (SummertimeClothes @ Mar 8 2014 01:14am)
sokaig direkt nem jatszas vagy ilyen sok figyelmet igenylo szarok kozben hallgattam es akkor se tetszett, tul koszoszajos a nagyresze
van egy szam ami annyire nem, utolso elotti talan, az tetszett


Hogy mi¿?
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Mar 9 2014 07:01am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1456
Add Reply New Topic New Poll