Quote (Rawen @ 7 Mar 2014 23:42)
>viccből bepostolni minden idők egyik legjobb ambient/atmospheric black metal albumát
>implying nem azert postoltam, mert 2d4them
>implying nem 2deep4me ahhoz, hogy elvezettel tudjam hallgatni
Quote (MarcusD @ 8 Mar 2014 00:06)
ez nem az a templom gyújtogató norvég csávó? :DD
ja hogy postolva volt már minden előtte, ok
HANEM XDDDDDD
This post was edited by SummertimeClothes on Mar 7 2014 05:08pm