d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Kifizessem Vagy Leüljem?
Prev14567Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Feb 24 2014 03:18pm
Osztalytarsam ugyan ebben a helyzetben volt, ö leülte. Azt mondta nem veszes, de szerintem ha 880 frank nem nagyon megterhelö a szamodra akkor inkabb perkald ki.

Gyorshajtasra egyebkent nagyon vigyazz, a rendörseg bevetelenek ha jol emlekszem fele ilyesmi büntetesekböl all, es mivel ezzel a penzel elöre szamolnak ezert tartaniuk kell a rend öreinek a gyorshajtasi aranyt.

Quote (ace07 @ Feb 24 2014 09:52pm)
Ha este 10 után zuhanyzol a szomszéd rád hívhatja a rendőröket és azok ki is jönnek. Ez is Svájc.


Soha nem zuhanyzok este 10 elött. #YOLO #SWAG #ZUHI

This post was edited by Karan2_Returned on Feb 24 2014 03:19pm
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Feb 24 2014 03:18pm
Quote (zsansaccount @ Feb 24 2014 09:17pm)
vannak itt olyan szomszédok, h tudnám díjazni ha MO-n is ez lenne :D

múltkor felettünk hajnali fél6-ig tomboltak (előző albérletben), másnap vizsgám volt korán reggel és fájt a fejem, felmentem szólni, röhögtek és bebaszták az ajtót. a lépcsőházban is ordítoztak, etc. kihívtam a rendőröket, mondták, h kb. negyed óra múlva kiérnek, nem jöttek.


szarni bele szól a zene
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Feb 24 2014 03:20pm
Quote (Senee @ 24 Feb 2014 23:18)
szarni bele szól a zene


fun fact: még nem volt olyan szomszédom, aki olyan zenét nyomott volna kurva hangosan, amit szeretek, csak a disco' shit megy mindenhol :( (ofc róka király etc)

This post was edited by zsansaccount on Feb 24 2014 03:21pm
Member
Posts: 12,371
Joined: May 26 2005
Gold: 931.79
Feb 24 2014 03:30pm
Quote (ace07 @ Feb 24 2014 09:52pm)
Ha este 10 után zuhanyzol a szomszéd rád hívhatja a rendőröket és azok ki is jönnek. Ez is Svájc.


Tehát ha 10-ig dolgozom a sárban/mocsokban otthon utána nem zuhanyozhatok le. Svájc pls.
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Feb 24 2014 03:31pm
Quote (zsansaccount @ 24 Feb 2014 22:20)
fun fact: még nem volt olyan szomszédom, aki olyan zenét nyomott volna kurva hangosan, amit szeretek, csak a disco' shit megy mindenhol :( (ofc róka király etc)


de kurvára örülök hogy vidéki kertes házban élek

Quote (ace07 @ 24 Feb 2014 21:52)
Ha este 10 után zuhanyzol a szomszéd rád hívhatja a rendőröket és azok ki is jönnek. Ez is Svájc.


10-től meddig?

This post was edited by MarcusD on Feb 24 2014 03:32pm
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Feb 24 2014 03:37pm
üld ki
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Feb 24 2014 03:39pm
Quote (zsansaccount @ 24 Feb 2014 22:17)
vannak itt olyan szomszédok, h tudnám díjazni ha MO-n is ez lenne :D

múltkor felettünk hajnali fél6-ig tomboltak (előző albérletben), másnap vizsgám volt korán reggel és fájt a fejem, felmentem szólni, röhögtek és bebaszták az ajtót. a lépcsőházban is ordítoztak, etc. kihívtam a rendőröket, mondták, h kb. negyed óra múlva kiérnek, nem jöttek.


Nekem az alattam lakó drogfüggő nyomoronc akarta berúgni az ajtót. Felhívtam a rendőrséget, a vonal másik végén csak annyit mondott, hogy "és most akkor mit csináljunk, rajzoljuk körbe a lábnyomot?"

Meg mindenki tudna még jó pár esetet említeni, hogy milyen a magyar rendőrség.

Quote (MarcusD @ 24 Feb 2014 22:31)
de kurvára örülök hogy vidéki kertes házban élek



10-től meddig?



Másnap este 10-ig. Svájcban nem szabad zuhanyozni.

This post was edited by ace07 on Feb 24 2014 03:40pm
Member
Posts: 12,371
Joined: May 26 2005
Gold: 931.79
Feb 24 2014 03:42pm
Quote (ace07 @ Feb 24 2014 10:39pm)

Másnap este 10-ig. Svájcban nem szabad zuhanyozni.


Nem is értem hogy jött fel a zuhanyzós téma. Karácsony még 10 hónap.
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Feb 24 2014 04:04pm
Quote (iFeelAlone @ Feb 24 2014 10:30pm)
Tehát ha 10-ig dolgozom a sárban/mocsokban otthon utána nem zuhanyozhatok le. Svájc pls.


implying nincs jakuzzis furdoszoba az utolso putri munkahelyen is
Member
Posts: 12,371
Joined: May 26 2005
Gold: 931.79
Feb 24 2014 04:07pm
Quote (Flutter @ Feb 24 2014 11:04pm)
implying nincs jakuzzis furdoszoba az utolso putri munkahelyen is


nekem az jutott eszembe, hogy implying bárki is dolgozik este 10-ig
Go Back To Magyar Topic List
Prev14567Next
Add Reply New Topic New Poll