Quote (zsansaccount @ 24 Feb 2014 22:17)
vannak itt olyan szomszédok, h tudnám díjazni ha MO-n is ez lenne

múltkor felettünk hajnali fél6-ig tomboltak (előző albérletben), másnap vizsgám volt korán reggel és fájt a fejem, felmentem szólni, röhögtek és bebaszták az ajtót. a lépcsőházban is ordítoztak, etc. kihívtam a rendőröket, mondták, h kb. negyed óra múlva kiérnek, nem jöttek.
Nekem az alattam lakó drogfüggő nyomoronc akarta berúgni az ajtót. Felhívtam a rendőrséget, a vonal másik végén csak annyit mondott, hogy "és most akkor mit csináljunk, rajzoljuk körbe a lábnyomot?"
Meg mindenki tudna még jó pár esetet említeni, hogy milyen a magyar rendőrség.
Quote (MarcusD @ 24 Feb 2014 22:31)
de kurvára örülök hogy vidéki kertes házban élek
10-től meddig?
Másnap este 10-ig. Svájcban nem szabad zuhanyozni.
This post was edited by ace07 on Feb 24 2014 03:40pm