d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > A Rák > Wow
Prev14567814Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Feb 24 2014 05:41am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Feb 24 2014 11:40am)
kep, vagy nem hiszem el


Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Feb 24 2014 05:41am
Quote (xGurke @ Feb 24 2014 12:38pm)
implájing nem fut a háttérben egy script ami közben igazi dogecoint bitcoint farmol a készítőnek


Ez nekem is megfordult a fejemben, abba is hagytam most, hogy már napokat kellene futtatni egy szaros upgrade-ért.
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Feb 24 2014 05:41am
Quote (-joey- @ Feb 24 2014 11:41am)
Ez nekem is megfordult a fejemben, abba is hagytam most, hogy már napokat kellene futtatni egy szaros upgrade-ért.


annyira obvious volt, hogy meg se nyitottam a linket
de azért jó szórakozást srácok
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Feb 24 2014 05:43am
Quote (xGurke @ Feb 24 2014 12:41pm)
annyira obvious volt, hogy meg se nyitottam a linket
de azért jó szórakozást srácok




Csak a rend kedvéért.
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Feb 24 2014 05:43am
Quote (-joey- @ Feb 24 2014 11:43am)
http://i.imgur.com/nwsAJSy.png

Csak a rend kedvéért.


Kid.




még mindig kurva jó az avám

This post was edited by xGurke on Feb 24 2014 05:43am
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Feb 24 2014 05:59am
Quote (xGurke @ Feb 24 2014 01:43pm)
Kid.




még mindig kurva jó az avám




Es te is kurva jo vagy, tedd mar hozza. Csak a rend kedveert ofc)
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Feb 24 2014 06:03am
Quote (putincykavodka @ Feb 24 2014 11:59am)
http://i.imgur.com/nwsAJSy.png

Es te is kurva jo vagy, tedd mar hozza. Csak a rend kedveert ofc)


kurva jó vagyok
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Feb 24 2014 06:05am
Quote (xGurke @ Feb 24 2014 02:03pm)
kurva jó vagyok


Pont igy kepzeltem. Thanks
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Feb 24 2014 06:05am
Quote (putincykavodka @ Feb 24 2014 12:05pm)
Pont igy kepzeltem. Thanks


sírsz mert nincsen menő avád

Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Feb 24 2014 06:08am
Quote (xGurke @ Feb 24 2014 01:05pm)
sírsz mert nincsen menő avád

http://www.wordpress-weblog.de/wp-content/uploads/2013/02/smiley.jpg


Go Back To Magyar Topic List
Prev14567814Next
Add Reply New Topic New Poll