d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Yahoo Takarodj
Prev14567Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Feb 7 2014 03:45pm
Quote (TrollBoss @ Feb 7 2014 11:41pm)
röhögök

tényleg mint egy házaspár


Igen
Hazaspar :dddd

Implying ezt a nyomorekot barki el tudja majd viselni 2 honapnal tovabb

Sulyosan ertelmi serult szegeny gyerek, 5 szavas szokincse van, abbol 1 "feelsgoodmen" 2 "zsidohalalsugar"
I am not even kidding
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Feb 7 2014 03:45pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ Feb 7 2014 10:43pm)
jolvan hazudozz csak szüzsrac




tényleg mint egy házaspár lol ikszdé te már csak tudod 70 évesen


öcskös, öcskös, attól hogy másznak rád a buzik, nem kéne idegesnek lenni
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Feb 7 2014 03:48pm
Quote (TrollBoss @ Feb 7 2014 10:45pm)
öcskös, öcskös, attól hogy másznak rád a buzik, nem kéne idegesnek lenni


nemtehetek róla hogy túl szép vagyok, azthinnéd hogy ez egy áldás, de a ricinger féle nyomorákok miatt inkább átok

Quote (putincykavodka @ Feb 7 2014 10:45pm)
Igen
Hazaspar :dddd

Implying ezt a nyomorekot barki el tudja majd viselni 2 honapnal tovabb

Sulyosan ertelmi serult szegeny gyerek,  5 szavas szokincse van, abbol 1 "feelsgoodmen" 2 "zsidohalalsugar"
I am not even kidding


a barátnőim eltudnak, és téged a tieid?

OH WAIT
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Feb 7 2014 03:51pm
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Feb 7 2014 03:54pm
Quote (Szerintem @ Feb 7 2014 08:45pm)
Nah fiszimfaszom
Ha érdekel valakit
Újra reinstalláltam a foxot, most már süti-előzmény-könyvjelző törléssel együtt, és bejött

SPAM


gg
en meg telepitettem egy windows7-et (nem tetszik annyira~), installaltam minden drivert, es meg netet is basztam
mar csak a kurva kabeleket kene emberi formaba hozni, es akkor lakhato lenne a szobam
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Feb 7 2014 03:54pm
fug

This post was edited by BmA_BeMyAngel on Feb 7 2014 03:54pm
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Feb 7 2014 03:54pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ Feb 7 2014 11:48pm)
nemtehetek róla hogy túl szép vagyok, azthinnéd hogy ez egy áldás, de a ricinger féle nyomorákok miatt inkább átok



a barátnőim eltudnak, és téged a tieid?

OH WAIT


Igen
2 honapig
Aztan megismerik az igazi ened))
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Feb 7 2014 03:56pm
Quote (putincykavodka @ Feb 7 2014 10:54pm)
Igen
2 honapig
Aztan megismerik az igazi ened))


implying
rici a hazudozo strikes again

röhögök
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Feb 7 2014 03:59pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ Feb 7 2014 11:56pm)
implying
rici a hazudozo strikes again

röhögök


Igen
Biztos nagyon hosszu kapcsolatod lesz a mostani baratnoddel is, mar ha van
" leszarom, csak legyen kibe verni a gecit" hogy teged idezzelek
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Feb 7 2014 04:00pm
Quote (putincykavodka @ Feb 7 2014 10:59pm)
Igen
Biztos nagyon hosszu kapcsolatod lesz a mostani baratnoddel is, mar ha van
" leszarom, csak legyen kibe verni a gecit" hogy teged idezzelek


actually ezen tényleg felröhögtem
Go Back To Magyar Topic List
Prev14567Next
Add Reply New Topic New Poll