Quote (ScorpionLord @ 23 Jan 2014 19:33)
http://prohardver.hu/dl/upc/2009-11/216615_a4-tech-xl-750f.jpg
A legjobb egér amit valaha használtam. Soha mást nem vennék.
lol épp írni akartam hogy ilyenem van egy éve és semmi baja azóta se
+1
http://ipon.hu/webshop/product/a4tech_x7_f5/203131This post was edited by hedgehogsword on Jan 23 2014 02:21pm