d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Milyen Egeret Vegyek > Surgos
Prev145678Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Jan 23 2014 02:19pm
Quote (ScorpionLord @ 23 Jan 2014 19:33)
http://prohardver.hu/dl/upc/2009-11/216615_a4-tech-xl-750f.jpg

A legjobb egér amit valaha használtam. Soha mást nem vennék.


lol épp írni akartam hogy ilyenem van egy éve és semmi baja azóta se
+1

http://ipon.hu/webshop/product/a4tech_x7_f5/203131

This post was edited by hedgehogsword on Jan 23 2014 02:21pm
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Jan 23 2014 02:46pm
Quote (Fezmin @ 23 Jan 2014 20:26)
[x] Logitech G500


ez

14k volt és hihetetlenül kurvajó egér.
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
Jan 23 2014 05:05pm
Nekem logitech mx518am van, nagyon jo eger, de ha ujat szeretnek akkor tuti egy g400at vennek.
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jan 23 2014 05:06pm
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jan 23 2014 05:41pm
jatssz touchpaddel
Member
Posts: 2,414
Joined: Feb 18 2013
Gold: 1,666.69
Jan 23 2014 11:43pm
Quote (hedgehogsword @ 23 Jan 2014 21:19)
lol épp írni akartam hogy ilyenem van egy éve és semmi baja azóta se
+1

http://ipon.hu/webshop/product/a4tech%5Fx7%5Ff5/203131


+1 :)
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jan 24 2014 03:36am
albínót
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Jan 24 2014 04:54am
Végülis milyet vettél/rendeltél?
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jan 24 2014 05:04am
razer madefrompuregoldswagledset
Go Back To Magyar Topic List
Prev145678Next
Add Reply New Topic New Poll