d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Kikre Fogsz Szavazni 2014 Aprilisaban? > Szavazz Vagy Meghalsz
Prev145678237Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jan 19 2014 05:29am
Quote (Smat @ 19 Jan 2014 12:27)
Nem szavazok.
1. Nem érdekel mert mindegyik ugyan olyan korrupt szar és csak a zsebüket tömik és a politikusnál nincs mocskosabb patkány a világon
2. Ha más lesz a szemétdomb tetején akkor sem fog változni semmi

Amúgy megy [x]_predi


ennél egyszerűbb és demagógabb nehezen lehettél volna, bár nem tudom mire számítottam egy tolvaj család sarjától : )
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jan 19 2014 05:30am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 19 Jan 2014 11:29)
ennél egyszerűbb és demagógabb nehezen lehettél volna, bár nem tudom mire számítottam egy tolvaj család sarjától : )


Jól van mszp fiú, gondolom anyukád viszi a szórólapokat nekik aztán azért hurrogod hogy "DE HÁT AZ MSZP AZ MILYEN JÓ!!"
Cáfold már meg azt a 2 mondatot amit írtam és ne csak pofázz bele a nagy semmibe pls.
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jan 19 2014 05:31am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Jan 19 2014 12:26pm)
utálom, mikor az emberek próbálják összemosni az "elmúltnyócév" károsságát, az elmúlt lassan 4 évével. rohadtul nem ugyanaz, és ezzel nem az mszpt védem, ők is loptak csaltak hazudtak, de azt egy pitiáner szinten tették, pármilliós-pármilliárdos tételekben, amiket jól felfújt az ellenzék.

ami most zajlik, az az egész ország szisztematikus kizsákmányolása, és az ország képének a fidesz igényeihez való formálása, mind gazdasági, mind társadalmi, mind jogi szinten. aki ezt a kettőt egy szintre teszi, az hülye.

nem azt mondom, hogy az mszp által vezetett koalíció jobb lenne, hanem hogy kevésbé rossz, ha valakire szavazni fogok, azt nem őszinte meggyőződésből, tiszta szívvel fogom tenni, hanem azért, hogy a fidesz ellen szavazzak.

sajnos jelenleg nincs jó és rossz, csak rossz és rosszabb, amúgy ez is részben a fidesz miatt van, legalábbis én részemről, mert pl. bajnaira szívesen szavaznék, de a választási törvény kb. lehetetlenné teszi a mostani pártpreferenciák mellett, hogy pártok külön nyerjenek, és ezt szerintem kurvára tudatos, a fidesz tudta, mikor írta a törvényt, hogy ő az egyetlen nagypárt, és hogy a jobboldali választói populáció sokkal kevésbé tagolt, mint a baloldali, ezért úgyis szövetkezniük kell, onnantól meg nyilván nehéz is mindenkinek megtartania a szavazóit, ha összeállnak gyurcsánnyal, és könnyű is összemosni őket kampányban.


sajnos igazat beszélsz, én is ezt probáltam megfogalmazni rövidebben az első postomban.

Szivem szerint ha lenne negatív szavazat akkor a fideszre szavaznék. Mélyen tudom azokat az embereket sajnálni akik rájuk szavaznak
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jan 19 2014 05:33am
Quote (Smat @ 19 Jan 2014 12:30)
Jól van mszp fiú, gondolom anyukád viszi a szórólapokat nekik aztán azért hurrogod hogy "DE HÁT AZ MSZP AZ MILYEN JÓ!!"
Cáfold már meg azt a 2 mondatot amit írtam és ne csak pofázz bele a nagy semmibe pls.


>tol egy orbitális demagóg faszságot
>majd felszólít valakit, hogy ne pofázzon bele a nagy semmibe
how ironic
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jan 19 2014 05:34am
Quote (Cpt_Ghost @ 19 Jan 2014 11:33)
>tol egy orbitális demagóg faszságot
>majd felszólít valakit, hogy ne pofázzon bele a nagy semmibe
how ironic


Gecire demagóg hogy leírtam 2 mondatban a véleményemet meg sok százezer ember véleményét a politikusokról.
Nagyon.
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jan 19 2014 05:34am
Quote (MarcusD @ Jan 19 2014 11:50am)
a választások szempontjából nem mindegy?

nem szavazol, és kész, mindegy hogy mi az oka

sőt, akár az érvénytelen szavazatot is ide lehetett volna sorolni, csak az egyféle pikírt humor


az érvénytelen szavazat azt jelképezi, hogy élni szeretnél a szavazati jogoddal, de jelenleg nincs olyan párt, aki képviselné az elképzelésedet, míg ha nem mész el, azzal azt, hogy nem érdekel a politika, és nem kívánsz a választó jogoddal élni

Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jan 19 2014 05:35am
Quote (Smat @ 19 Jan 2014 12:30)
Jól van mszp fiú, gondolom anyukád viszi a szórólapokat nekik aztán azért hurrogod hogy "DE HÁT AZ MSZP AZ MILYEN JÓ!!"
Cáfold már meg azt a 2 mondatot amit írtam és ne csak pofázz bele a nagy semmibe pls.


már leírtam, esetleg vedd a bátorságot, és ess neki, tudom, hosszú neked, de bízom benned, menni fog!
Member
Posts: 22,484
Joined: Aug 31 2007
Gold: 5,588.38
Jan 19 2014 05:36am
mkkp
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jan 19 2014 05:36am
Quote (jarabekg @ 19 Jan 2014 12:34)
az érvénytelen szavazat azt jelképezi, hogy élni szeretnél a szavazati jogoddal, de jelenleg nincs olyan párt, aki képviselné az elképzelésedet, míg ha nem mész el, azzal azt, hogy nem érdekel a politika, és nem kívánsz a választó jogoddal élni


ja, ha tudnák ezt az emberek, és eszerint szavaznának, akkor kiderülne potenciálisan mekkora kiaknázatlan választói réteg van.
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jan 19 2014 05:36am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 19 Jan 2014 11:35)
már leírtam, esetleg vedd a bátorságot, és ess neki, tudom, hosszú neked, de bízom benned, menni fog!


Annyira nem érdekel hogy visszaolvassam a 3-4 tl;dr-t amit írtál, csak azon akadt meg a szemem hogy ha nekem ez a véleményem, akkor ez téged miért zavar ennyire? Ha kötekedni akarsz akkor hajrá, ráérek most.
Go Back To Magyar Topic List
Prev145678237Next
Add Reply New Topic New Poll