d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 2 V1.00 Walk #2
Prev14567811Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,350
Joined: Sep 5 2007
Gold: 50.10
Jan 7 2014 09:04am
Paladin-nál nem tudom, hogy ebben a verzióban hogyan működnek pontosan a skillek, de régen, még LoD elött (azthiszem 1.07-ben) csináltam egy Vengeance + Conviction próba karit Holy Shield-el persze és emlékeim szerint hell-en se volt komolyabb probléma vele, bár már csak arra emlékszem pontosan, hogy ezek a skillek voltak neki.
Vajon érdemes lehet még itt is megpróbálkozni vele?
Lehet érdekes lenne egy ilyen wt is.

Talán megpróbálkozok én is egy wt-vel, megint ilyen palával a ráérős időmben, bár asszem az én lemezem 1.07, vagy 1.09-es.

This post was edited by ScorpionLord on Jan 7 2014 09:17am
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Jan 7 2014 09:32am
Quote (ScorpionLord @ 7 Jan 2014 16:04)
Paladin-nál nem tudom, hogy ebben a verzióban hogyan működnek pontosan a skillek, de régen, még LoD elött (azthiszem 1.07-ben) csináltam egy Vengeance + Conviction próba karit Holy Shield-el persze és emlékeim szerint hell-en se volt komolyabb probléma vele, bár már csak arra emlékszem pontosan, hogy ezek a skillek voltak neki.
Vajon érdemes lehet még itt is megpróbálkozni vele?
Lehet érdekes lenne egy ilyen wt is.

Talán megpróbálkozok én is egy wt-vel, megint ilyen palával a ráérős időmben, bár asszem az én lemezem 1.07, vagy 1.09-es.


biztos mukodik, csak vengeancevel nincs semmi aoed, egyenkent leutni mindent faraszto lehet
lodban van ignore target defense stat is, anelkul kurva szar meleet jaccani imo
ja most jut eszembe convi csokkenti mob defet is, akkor lehet nem is kell itd annyira

duri



8 dex ring helyett uj upgrade



This post was edited by Floodban on Jan 7 2014 09:33am
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Jan 7 2014 09:51am
daaaym



Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jan 7 2014 09:53am
Quote (Floodban @ 7 Jan 2014 17:51)
daaaym

http://i.imgur.com/wDChZz5.jpg

http://i.imgur.com/tarFvae.jpg


mennyiböl lett meg a shard?
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Jan 7 2014 09:57am
Quote (sylke @ 7 Jan 2014 16:53)
mennyiböl lett meg a shard?


elsore :~)
47k gold

bloodfistet meg mar vagy 10szer probaltam

ezzel fel tudom venni

Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jan 7 2014 10:09am
en eskuszom eletemben nem gambleztam uniqueot, joeynak es neked meg fossa ki magabol az npc, ebben a verzioban jobban dob vagy wat?
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Jan 7 2014 10:12am
Quote (Fej @ 7 Jan 2014 17:09)
en eskuszom eletemben nem gambleztam uniqueot, joeynak es neked meg fossa ki magabol az npc, ebben a verzioban jobban dob vagy wat?


igen, 1.00ban sokkal tobb az esely ra, nemtom menyni, iylen 5%
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jan 7 2014 10:13am
Quote (Floodban @ Jan 7 2014 05:12pm)
igen, 1.00ban sokkal tobb az esely ra, nemtom menyni, iylen 5%


ja, hat lodban undoritoan sok goldot el gambeleztem es eletemben nem dobott semmit, de meg egy uniqueot sem
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jan 7 2014 10:15am
Quote (Fej @ Jan 7 2014 06:09pm)
en eskuszom eletemben nem gambleztam uniqueot, joeynak es neked meg fossa ki magabol az npc, ebben a verzioban jobban dob vagy wat?


Itt 3% az esely ra joey szerint, settre meg 5%, lodban ennel sokkal kevesebb volt.
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Jan 7 2014 10:34am
Hja.

1.00-1.06 1/33 unique 1/20 set

1.07-1.09 0

1.10-től pedig 1/1000 a unique, set most nem jut eszembe.

This post was edited by -joey- on Jan 7 2014 10:38am
Go Back To Magyar Topic List
Prev14567811Next
Add Reply New Topic New Poll