[QUOTE=Senee,Jan 2 2014 12:58am][QUOTE=Lacii,Jan 1 2014 11:46pm]táncojunk XDDDDDDDDDDDDDDDDDD:SD:GDH:DFHdfyGdF:H:S:DfSDs.sf:s:DFsd:Fs.dF.sD:Kk.:SDG.DS.DS:RT.J.J.F.SDYAS:DSAF:sd:dfG:síd:Fgsd:GSD:GS:fgD:GDS:dYF:fJ:AS:DAS:DS:ASDA.AS:DAS:DAS:DYX:ÍY:XyíX:A:XY:ÍxÍY:XíYXÍY:XÍY:xÍ:XY:xíyxíYxíyxíyYXÍYXÍYXa[/QUOTE
szombaton egy atom buli lacikám?
http://www.youtube.com/watch?v=RylWFbaCWdo[/QUOTE]
ájj dididéridáj áj digidigidéridáj áj digidigidigidéridájj
megyünk szombaton