Quote (Saenchai @ Dec 26 2013 09:50pm)
közben wowozik, úgyhogy csak egy fél perce van kitalálni valami "idegesítő" besírást, bepostolni, aztán vissza alt-tabolni a játékba
nem egyszerű
ja, frissíteni kéne, mert már eléggé harmatgyenge, vagy wowot kéne skippelni