d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Jack In A Box
Prev145678Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Dec 17 2013 03:25pm
Quote (Vismajor @ 17 Dec 2013 22:04)
Aki a megreggelit megtudja ennni az nem ember
Talan a rantotta...de az meg iszonyatosan tul van arazva


Egyszer ettem ilyen mcreggeli izét, két fajtát. Ízetlen fos volt mindkettő.
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Dec 17 2013 03:26pm
Quote (Genthor @ 17 Dec 2013 23:25)
Egyszer ettem ilyen mcreggeli izét, két fajtát. Ízetlen fos volt mindkettő.


szerintem RRC és én most értetlenül ülünk ezek felett a postok felett
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Dec 17 2013 03:28pm
Quote (Anarkin @ Dec 17 2013 09:26pm)
szerintem RRC és én most értetlenül ülünk ezek felett a postok felett


én életembe 2x ettem mcdonaldsba reggelit, de akkor is csak azért mert semmi más opcióm nem volt
soha
többet
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 17 2013 03:29pm
Quote (xGurke @ Dec 17 2013 10:28pm)
én életembe 2x ettem mcdonaldsba reggelit, de akkor is csak azért mert semmi más opcióm nem volt
soha
többet


De megvesznek egy sajtburger araert
Egy szendvicset
Amibe bele van baszva 2 mg sonka
Meg egybszelet sajt
Forsitva rakjak be a piritoba es jol osszenyomjak
Negyed annyiba kerul elkesuiteni mint egy sbt
Ugyananyiba kerul
Miert is gazdag a meki
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Dec 17 2013 03:30pm
Quote (xGurke @ 17 Dec 2013 22:28)
én életembe 2x ettem mcdonaldsba reggelit, de akkor is csak azért mert semmi más opcióm nem volt
soha
többet


én egyszer
és soha többet
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 17 2013 03:32pm
Quote (Inakwo @ Dec 17 2013 10:30pm)
én egyszer
és soha többet


En volt h ejszakazas utan voltam, nem ettem 12 oraja
Ingyen ehettem volna a mekibe reggelit(csak szenyokat)
Imkabb hazamentem(1 ora utazas)
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Dec 17 2013 03:33pm
Quote (Anarkin @ 17 Dec 2013 22:26)
szerintem RRC és én most értetlenül ülünk ezek felett a postok felett

Én is ez a postod felett.


Quote (xGurke @ 17 Dec 2013 22:28)
én életembe 2x ettem mcdonaldsba reggelit, de akkor is csak azért mert semmi más opcióm nem volt
soha
többet

Én is csak azért mentem be, mert a kollégáim éhesek voltak és gondoltam kipróbálom, ha már ott vagyok. Kidobott pénz volt.
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Dec 17 2013 03:38pm
már kurvajó reggeliző helyek is vannak pesten, barátnőm szokta mindig mondogatni (mondjuk ha már ráérek biztos inkább alszom tovább és nem kelek fel kajálni)

szeretem ezt a várost
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Dec 17 2013 03:39pm
en egyszer meghallottam, ahogy valaki hangosan azt mondja, hogy mcdonalds, es annyira vehemensen elkezdtem okadni, hogy kihanytam a belso szerveimet es meghaltam
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Dec 17 2013 03:39pm
Quote (bajcli @ Dec 17 2013 09:39pm)
en egyszer meghallottam, ahogy valaki hangosan azt mondja, hogy mcdonalds, es annyira vehemensen elkezdtem okadni, hogy kihanytam a belso szerveimet es meghaltam


vártam már
Go Back To Magyar Topic List
Prev145678Next
Add Reply New Topic New Poll