Quote (Anarkin @ 17 Dec 2013 22:26)
szerintem RRC és én most értetlenül ülünk ezek felett a postok felett
Én is ez a postod felett.
Quote (xGurke @ 17 Dec 2013 22:28)
én életembe 2x ettem mcdonaldsba reggelit, de akkor is csak azért mert semmi más opcióm nem volt
soha
többet
Én is csak azért mentem be, mert a kollégáim éhesek voltak és gondoltam kipróbálom, ha már ott vagyok. Kidobott pénz volt.