Quote (Senee @ 7 Dec 2013 09:59)
már november eleje óta van egy kérésem és nem teljesiti senki sztem már nem is fogja de bene van 600 pontom hogy lehet lecancelezni hogy visszakaphassam a pontjaimat ?!
Hm, ezt jó lenne tudni, nekem is van egy kérésem 2525 pontért, de azt sem teljesítették még.
/btw
Nekem nincs meghívóm, de tudok kérni.
Cirka 19000 darabot.