d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Van 70 Db Ncore Meghivom. > Bárkinek.
Prev1456
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Dec 13 2013 11:35am
Quote (stalkR @ 13 Dec 2013 18:25)
Szia!
Munkatársamnak kellene, sajnos nekem valamiért nem enged küldeni ncoreon...:\ email: czikoraattila@vipmail.hu
Köszönöm szépen előre is!


azt hiszem valahova ki van írva, hogy freemail, vipmail meg citrommailra ne küldjetek, mert nem nagyon működik
Member
Posts: 6,101
Joined: Jul 15 2005
Gold: 217.00
Dec 18 2013 03:04pm
Quote (Senee @ 7 Dec 2013 09:59)
már november eleje óta van egy kérésem és nem teljesiti senki sztem már nem is fogja de bene van 600 pontom hogy lehet lecancelezni hogy visszakaphassam a pontjaimat ?!


Hm, ezt jó lenne tudni, nekem is van egy kérésem 2525 pontért, de azt sem teljesítették még.

/btw
Nekem nincs meghívóm, de tudok kérni.
Cirka 19000 darabot. :baby:
Go Back To Magyar Topic List
Prev1456
Add Reply New Topic New Poll