d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Egyetemes Feladatok > Progress Threat
Prev14567Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Dec 18 2013 05:42pm
Neszenektek, video formatumban az egesz feladat vegkimenetele. Igy adom be, csak sajnos a vegso animacio render valamiert nagyon fos felbontasban keszult el. Owell, aminek ott kell lennie, az ott van.



This post was edited by Moonflow on Dec 18 2013 05:43pm
Member
Posts: 23,789
Joined: May 23 2006
Gold: 70,255.00
Dec 18 2013 05:45pm
Quote (Moonflow @ 19 Dec 2013 01:42)
Neszenektek, video formatumban az egesz feladat vegkimenetele. Igy adom be, csak sajnos a vegso animacio render valamiert nagyon fos felbontasban keszult el. Owell, aminek ott kell lennie, az ott van.

http://www.youtube.com/watch?v=BffZjp3E548


tecik

oli<3
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Dec 18 2013 05:46pm
Quote (dihep @ 19 Dec 2013 00:45)
tecik

oli<3


<69
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Dec 18 2013 06:13pm
Quote (Moonflow @ 19 Dec 2013 01:42)
Neszenektek, video formatumban az egesz feladat vegkimenetele. Igy adom be, csak sajnos a vegso animacio render valamiert nagyon fos felbontasban keszult el. Owell, aminek ott kell lennie, az ott van.

http://www.youtube.com/watch?v=BffZjp3E548


league of lol
pfuj
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Dec 18 2013 06:28pm
Quote (sylke @ 19 Dec 2013 01:13)
league of lol
pfuj


valasztani kellett egy jatekot amibol a modellek texturazasi technikait lemasoltuk. Torchlight, League, Dota2, etc, barmifele kezzel festett texturazas meg volt engedve, en nekem nn dota, torchlighttal sosem jatszottam, maradt a LoL
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Dec 18 2013 06:43pm
Quote (Moonflow @ 19 Dec 2013 01:28)
valasztani kellett egy jatekot amibol a modellek texturazasi technikait lemasoltuk. Torchlight, League, Dota2, etc, barmifele kezzel festett texturazas meg volt engedve, en nekem nn dota, torchlighttal sosem jatszottam, maradt a LoL


:(
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Dec 18 2013 07:23pm
Az arca kicsit olyan mint az elso tomb raider gamebol laranak 1996ban xd
Member
Posts: 3,337
Joined: Apr 16 2006
Gold: 0.00
Jan 27 2014 05:41am
oli ismét nekikezdett a wownak -> /thread
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Apr 11 2014 07:36am
Emiatt a fos miatt nem tudok most Diablozni... Faszom ki van. 2-3 ora melo volt, a modell meg a texture. Iszonyat szarok a feladat leirasahoz kepest, szoval meg csak atmenni sem fogok vele, de majd ujracsinalom a nyaron.

Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Apr 12 2014 08:47am
Quote (Moonflow @ Apr 11 2014 02:36pm)
Emiatt a fos miatt nem tudok most Diablozni... Faszom ki van. 2-3 ora melo volt, a modell meg a texture. Iszonyat szarok a feladat leirasahoz kepest, szoval meg csak atmenni sem fogok vele, de majd ujracsinalom a nyaron.

http://4.ii.gl/JgIJig.png


Ez az ablak kicsit erdekes.

Go Back To Magyar Topic List
Prev14567Next
Add Reply New Topic New Poll