Quote (Anarkin @ 9 Nov 2013 18:53)
belakattintottam topic közepébe amikor te játszottál, a környező oldalakon a postok 3/4 a tied, csak maradj csöndben
mondhatni bejött a postod mondanivalója
http://3.ii.gl/8g4sDK.png
remek válasz, igazából nyithatnék róla szavazást hogy kiszámított volna ennél deepebb dologra, de ilyen tükörtojás feelingje lenne
de azér én nem akkor postoltam, amikor kijátszottam 1 lapot :~)
inkább arrol kéne topicot nyitni, hogy egy nö tehet-e arrol hogy megeröszakolják egy veszélyes környéken, mint a blaha
This post was edited by sylke on Nov 9 2013 10:58am