d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Mi A Kankos Peniszt Lehet Csinalni Ha
Prev1456789Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,659
Joined: Dec 28 2010
Gold: 15.00
Nov 9 2013 10:42am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Nov 9 2013 05:32pm)
ki akarja szanaszét verni? ne csipkelődj már teis mint anarkin meg taszilo meg a többi nyomorek. nevetséges egyébként hogy mennyivel okosabbnak meg kulturaltabbnak gondolják magukat, aztán a hozzaszolasaik meg kimerülnek ilyen idegesítő csipkelődésben meg azon hogy ugrálnak a faszomon akarhol meglatnak. egyébként meg ha nem tartanák a bűnözőket ERŐSZAKKAL börtönben, akkor legalább őket már faszrahúzta volna pár gyilkos cigány, lehet tényleg jobblenne ha semmiféle erőszakot nem alkalmaznánk mi civilizált emberek sose


akkor káosz lenne az egész világban, mindenki emberkedne mondjuk így is sokan..
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Nov 9 2013 10:44am
Quote (DirtyDirty @ Nov 9 2013 05:42pm)
akkor káosz lenne az egész világban, mindenki emberkedne mondjuk így is sokan..


de hát az erőszak az nem megoldás semmire :'(

vicces hogy egyes emberek ezthiszik, közben meg az egész igazságszolgáltatás a világban az erőszakra épül
Member
Posts: 6,659
Joined: Dec 28 2010
Gold: 15.00
Nov 9 2013 10:46am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Nov 9 2013 05:44pm)
de hát az erőszak az nem megoldás semmire :'(

vicces hogy egyes emberek ezthiszik, közben meg az egész igazságszolgáltatás a világban az erőszakra épül


nem megoldás? dehogynem, sokszor az emberek nem tanulnak csak abból
pl egy átlagos emberhez odamegy 2 cigány ki akarja rabolni etc és az ember szarráveri őket utána meggondolják hogy legközelebb is odamennek e... (mondjuk rossz példa mert ezek a férgek utána jönnek 200 an) de a lényeg levehető
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Nov 9 2013 10:49am
Quote (DirtyDirty @ Nov 9 2013 05:46pm)
nem megoldás? dehogynem, sokszor az emberek nem tanulnak csak abból
pl egy átlagos emberhez odamegy 2 cigány ki akarja rabolni etc és az ember szarráveri őket utána meggondolják hogy legközelebb is odamennek e... (mondjuk rossz példa mert ezek a férgek utána jönnek 200 an) de a lényeg levehető


vagy ha anarkinnak lebasztak volna 1-2 pofont kiskorában lehet nemlenne most ilyen szerencsétlen
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Nov 9 2013 10:53am
Quote (sylke @ 9 Nov 2013 18:40)
akkor ajánlom figyelmedbe ezt a topicot
http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=66844486&f=129&o=775


belakattintottam topic közepébe amikor te játszottál, a környező oldalakon a postok 3/4 a tied, csak maradj csöndben
mondhatni bejött a postod mondanivalója



Quote (BmA_BeMyAngel @ 9 Nov 2013 18:40)
jolvan vergödjel csak


remek válasz, igazából nyithatnék róla szavazást hogy kiszámított volna ennél deepebb dologra, de ilyen tükörtojás feelingje lenne
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Nov 9 2013 10:54am
Quote (Anarkin @ Nov 9 2013 05:53pm)
belakattintottam topic közepébe amikor te játszottál, a környező oldalakon a postok 3/4 a tied, csak maradj csöndben
mondhatni bejött a postod mondanivalója

http://3.ii.gl/8g4sDK.png



remek válasz, igazából nyithatnék róla szavazást hogy kiszámított volna ennél deepebb dologra, de ilyen tükörtojás feelingje lenne


openelj róla szavazást buddy
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Nov 9 2013 10:58am
Quote (Anarkin @ 9 Nov 2013 18:53)
belakattintottam topic közepébe amikor te játszottál, a környező oldalakon a postok 3/4 a tied, csak maradj csöndben
mondhatni bejött a postod mondanivalója

http://3.ii.gl/8g4sDK.png



remek válasz, igazából nyithatnék róla szavazást hogy kiszámított volna ennél deepebb dologra, de ilyen tükörtojás feelingje lenne


de azér én nem akkor postoltam, amikor kijátszottam 1 lapot :~)

inkább arrol kéne topicot nyitni, hogy egy nö tehet-e arrol hogy megeröszakolják egy veszélyes környéken, mint a blaha


This post was edited by sylke on Nov 9 2013 10:58am
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Nov 9 2013 10:59am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 9 Nov 2013 17:54)
openelj róla szavazást buddy


voteot*
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Nov 9 2013 11:02am
hívd fel a gyermekjóléti szolgálatot

This post was edited by zsansaccount on Nov 9 2013 11:04am
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Nov 9 2013 11:12am
Quote (zsansaccount @ Nov 9 2013 05:02pm)
hívd fel a gyermekjóléti szolgálatot


psziholúgustanács/10
Go Back To Magyar Topic List
Prev1456789Next
Add Reply New Topic New Poll