emlékszem még 2006-os választásnál kampányolt ezzel az mkp, meg fidesz is már akkor is erre verte magát, kíváncsi vagyok mi mindent populistáskodnak még össze májusig, de hát ez kell az istenverte népnek ofc. mondjuk a legviccesebb akkor is az lesz, amikor választások után mindenkiről a bőrt is lehúzzák majd.
Quote (Senee @ 6 Nov 2013 21:22)
aszongya megélhetési politikus bűnözők
ez szar fogalom mert a megélhetési bűnöző aki azért lop rabol, hogy életben maradjon
de a kurva annyát aki 1,5m fizetésre még felveszi ellopja a pénzeket az nem megélhetési bűnözés
de amugy jol van, egy kifakadásnak jo lesz ez is
reméljük jo sok ilyen lesz még és ezt az ökör népet nem arra fogják ezek késztetni, hogy bármelyik másik faszfej pártra szavazzanak... bár dehogynem.. mi másra késztetné
70k lakástámogatás lemaradt
This post was edited by My_Acc_Is_Bazur on Nov 6 2013 03:02pm