d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Strife
Prev14567823Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 1,860
Joined: Nov 21 2006
Gold: 2.70
Oct 22 2013 11:54am
Quote (hihorob @ 22 Oct 2013 18:25)
#strifebestmoba

en a helyedben nem bizakodnek ennyire, amit s2 csinal mostanaban az elegge undorito. jol ismerek par embert toluk (es ez nem az apam a blizzardnal dolgozik duma), es komolyan veszik, meg minden, meg hisznek benne, es szerintem meg vannak jo/erdekes otletek is a jatekban, de a oket ismerve biztos elkurnak valamit/ill. szponzort talalniuk az joval nehezebb lesz a rossz hirnevukkel + az, amit meg csinalnak az emberek hata mogott azt egy darabig nem fogjak lemosni magukrol, amennyiben kiderul/bebizonyosodik. nem hiszem, hogy lesz valami a jatekukbol, de meglatjuk...
amugy beta elvileg most osszel lenne, de szerintem biztosan csuszik


Quote (ecneB @ 22 Oct 2013 18:30)
ahogy neztem a kepeket, amugy szerintem most dota helyett siman csak a lolt probaljak lekoppintani. meg ha a legjobb jatek is lenne, akkor sem vennek tobbet semmit ezektol a szarhaziaktol.


miért érzem azt, hogy valamiről lemaradtam s2games-el kapcsolatban :mellow:
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 22 2013 11:55am
éngemet nem érdekelnek ezek
csak pvp, nem csinálsz azt amit akarsz, állandóan figyelni kell másokra a csapatra meg az ellenségre is.. pont ilyen világban ahol mindenki hüje
Member
Posts: 2,583
Joined: Dec 27 2009
Gold: 37.71
Warn: 10%
Oct 22 2013 01:08pm
Quote
miért érzem azt, hogy valamiről lemaradtam s2games-el kapcsolatban  :mellow:


nem hiszem hogy o ugyanarra gondolt amire en, mivel max ~50-60 ember tudhatja rajtam kivul hogy mi folyik naluk az officeban, es nem is hiszem hogy ki fog derulni... de elegge shady stuff
ettol fuggetlenul elegge sok hater van :)
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Oct 22 2013 02:33pm
Quote (hihorob @ Oct 22 2013 09:08pm)
nem hiszem hogy o ugyanarra gondolt amire en, mivel max ~50-60 ember tudhatja rajtam kivul hogy mi folyik naluk az officeban, es nem is hiszem hogy ki fog derulni... de elegge shady stuff
ettol fuggetlenul elegge sok hater van :)


Wat
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Oct 22 2013 02:38pm
Quote (putincykavodka @ Oct 22 2013 09:33pm)
Wat


Top secret insider info.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 22 2013 02:39pm
a strafe meg egy ama bow skill
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Oct 22 2013 02:41pm
Quote (Karan2_Returned @ Oct 22 2013 10:38pm)
Top secret insider info.


Akkor egy rand jsps biztos tud rola
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Oct 22 2013 02:47pm
Quote (putincykavodka @ 22 Oct 2013 22:41)
Akkor egy rand jsps biztos tud rola


bvb ft5 nerd
majd meglatjuk ki a rand
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Oct 22 2013 02:50pm
Quote (SummertimeClothes @ Oct 22 2013 10:47pm)
bvb ft5 nerd
majd meglatjuk ki a rand


:thumbsup:
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Oct 22 2013 02:51pm
Quote (putincykavodka @ Oct 22 2013 09:41pm)
Akkor egy rand jsps biztos tud rola


En is tudok par sumakolasrol, a legjobb az volt amikor kiderült egyik S2 staffrol hogy MMR-t arult.
Go Back To Magyar Topic List
Prev14567823Next
Add Reply New Topic New Poll