Quote (hihorob @ 22 Oct 2013 18:25)
#strifebestmoba
en a helyedben nem bizakodnek ennyire, amit s2 csinal mostanaban az elegge undorito. jol ismerek par embert toluk (es ez nem az apam a blizzardnal dolgozik duma), es komolyan veszik, meg minden, meg hisznek benne, es szerintem meg vannak jo/erdekes otletek is a jatekban, de a oket ismerve biztos elkurnak valamit/ill. szponzort talalniuk az joval nehezebb lesz a rossz hirnevukkel + az, amit meg csinalnak az emberek hata mogott azt egy darabig nem fogjak lemosni magukrol, amennyiben kiderul/bebizonyosodik. nem hiszem, hogy lesz valami a jatekukbol, de meglatjuk...
amugy beta elvileg most osszel lenne, de szerintem biztosan csuszik
Quote (ecneB @ 22 Oct 2013 18:30)
ahogy neztem a kepeket, amugy szerintem most dota helyett siman csak a lolt probaljak lekoppintani. meg ha a legjobb jatek is lenne, akkor sem vennek tobbet semmit ezektol a szarhaziaktol.
miért érzem azt, hogy valamiről lemaradtam s2games-el kapcsolatban