d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Te Hogyan Piritod
Prev14567813Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Oct 22 2013 06:32am
nem tudtok élni
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Oct 22 2013 06:35am
Quote (Floodban @ 22 Oct 2013 14:19)
sonkid, pont az a jo mikor raolvad a vaj


en is instant szoktam amint leveszem
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 22 2013 06:37am
de megennék most egy jó tatár beefsteaket pirítóssal
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Oct 22 2013 06:39am
Quote (Senee @ Oct 22 2013 02:37pm)
de megennék most egy jó tatár beefsteaket pirítóssal


azt ettem vasárnap meg hétfőn
lel
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Oct 22 2013 06:41am
Quote (Saenchai @ 22 Oct 2013 14:39)
azt ettem vasárnap meg hétfőn
lel


mocskos újgazdag

húst eszik reggelire

:XAS^D
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Oct 22 2013 06:43am
mindket oldalat es hagyom kihulni vajazas elott
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
Oct 22 2013 06:46am
milyen kérdés ez, lel
persze hogy mindkét oldalát
pedig olyan kenyérpirítónk van amivel lehet csak az egyiket is
dikhed ting
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Oct 22 2013 06:47am
Quote (Liliomtipro @ 22 Oct 2013 14:46)
milyen kérdés ez, lel
persze hogy mindkét oldalát
pedig olyan kenyérpirítónk van amivel lehet csak az egyiket is
dikhed ting


multi spotted
most már tudom, hogy a többi 29 is ilyen szavazat
megnyugodtam :)
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Oct 22 2013 06:48am
Quote (sylke @ Oct 22 2013 01:47pm)
multi spotted
most már tudom, hogy a többi 29 is ilyen szavazat
megnyugodtam :)


Same little kid.

A mátrixosok már intézik.
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,212.51
Oct 22 2013 07:00am
Quote (-joey- @ 22 Oct 2013 13:46)
Itt grillezett szendvicsről van szó, nem pirítósról. A pirítósnak mindkét oldala meg van sütve.



Jézusom, mekkora mázlista vagy! Jancsival ölni tudnánk egy ilyenért. :D


nekem meg van ilyenem dzso'
Go Back To Magyar Topic List
Prev14567813Next
Add Reply New Topic New Poll