http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=65606961&f=129hasonló cipőben járunk.
én 5hónapot voltam az OORI-ban
legalább nekem a kezem működik és el tudom magam látni..
kíváncsi vagyok melyik gyógytornásznál vagy. arra számíts hogy minimum 1 évet ott leszel.
el sem hiszitek amúgy mennyi hasonló van mint kutyus, mikor én bent voltam akkor volt csak 3 balatoni fejes ugró és 1 tiszai akik így jártak annyi hogy ők a
kezüket annyira tudták használni hogy az elektromos széket irányítani tudták mert odakötötték a kezüket és nehezen, de kanálrögzítővel tudtak enni bár
a fele a ruhára ment nekik. szobatársam is ilyen 17éves srác én etettem meg a gyógyszerét is én adtam be sokszor stb. stb.
sajna még velem sem történt nagy változás, de MAJD FOG és KÉSZ !!

Ajánlom figyelmedbe a Szilva féle agykontrollt hallgasd és csináld !
Most ennyit írok, de még írok majd....