d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Hogy Is Kezdjem... > Sziasztok
Prev1456
Add Reply New Topic New Poll
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Oct 22 2013 12:22am
bazd...

sok szerencsét és kitartást kívánok

ilyeneket olvasva máris aprónak tűnik minden gondom ^^
Member
Posts: 6,116
Joined: Jan 11 2008
Gold: 0.00
Oct 22 2013 12:32am
http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=65606961&f=129

hasonló cipőben járunk.
én 5hónapot voltam az OORI-ban
legalább nekem a kezem működik és el tudom magam látni..
kíváncsi vagyok melyik gyógytornásznál vagy. arra számíts hogy minimum 1 évet ott leszel.
el sem hiszitek amúgy mennyi hasonló van mint kutyus, mikor én bent voltam akkor volt csak 3 balatoni fejes ugró és 1 tiszai akik így jártak annyi hogy ők a
kezüket annyira tudták használni hogy az elektromos széket irányítani tudták mert odakötötték a kezüket és nehezen, de kanálrögzítővel tudtak enni bár
a fele a ruhára ment nekik. szobatársam is ilyen 17éves srác én etettem meg a gyógyszerét is én adtam be sokszor stb. stb.
sajna még velem sem történt nagy változás, de MAJD FOG és KÉSZ !! :D
Ajánlom figyelmedbe a Szilva féle agykontrollt hallgasd és csináld !
Most ennyit írok, de még írok majd....
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Oct 22 2013 12:58am
Quote (jarabekg @ 21 Oct 2013 23:00)
te voltál életem első tradeje, borzasztó megrázó volt ezt végig olvasni. egyébként nem sokat tudok rólad, ennek ellenére szeretném együttérzésemet kinyilvánítani,


amugy emlekszem en is tradelgettem anno kutyussal. En akkortajt erkeztem a forumra es mindig korrekt volt velem.
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Oct 22 2013 09:32am
De ne már..
Én is csak azt tudom mondani mint bug meg a többiek hogy légy pozitív és soha ne add fel, akkor bármi sikerülhet.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1456
Add Reply New Topic New Poll