Egyszer volt, hol nem volt, volt egyszer egy győri kiskakas, aki egész nap kapirgált a softcore europe ladder trading szemétdombján, hogy valami betévő fgre jusson neki.
Egyik nap aztán talált egy gyémánt háromkát, meg is jelent a goldlogján!
Ekkor erre jött a naaagy csúnya gonosz szencsáj és elkezdett foglalkozni a kiskakassal, gyengéden, kedvesen!
Szegény rickakas teljesen elalélt, le akarta szopni, hálája jeléül elküldte neki a frissen szerzett gyémánt háromkát (ami 3.2k de úgy nem lenne összhang)
Egy darabig a gonosz szencsáj még foglalkozott is vele, ám később visszavetette a trading szemétdombjára, ahonnan még lejjebb csúszott a magyar spamalfórumba.
Éktelen dühbe gurult rickakas, duelgamekben igyekezett enyhíteni fájdalmát, új barátokat akart venni magának, de előkerült döbrögi_ibolykáné és csatlósai, akik szintén meglopták szegény kakaskánk real life accountját, sárba tiporva hősünk önbecsülését...
Így gyűlt, gyűlt a méreg főhősünk szívében és egérforgató karmában, így hát bosszút esküdött!
Kegyetlen, kíméletlen spamtopicokkal bombázta mindkettejüket, döbrögi azóta itt is hagyta ez a világot, ám a gonosz szencsáj nem hagyja magát, pedig a kakas minduntalan, napi 1-5 írott kukorékolással emlékezteti szencsájt szörnyű tettére.
"kukurikú török szencsáj, add vissza a gyémánt háromkámat!"
A török szencsáj vezére, a nagyhatalmú spamperor (alias Kutyátaképénrégótatartó Benimato) tartja fel a roppant szívós, hányással, fireballal és assasinnal támadó ricikakast
Ám a küzdelemnek korántsincs vége!
Sokan lépnek be és ki a háborúból, de a győzelem még mindkét félnek távol van!
(akinek tetszett, don8, hogy fedezze a topicnyitás költségét)