d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Mortal Kombat Topic
Prev14567825Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jul 4 2013 03:04pm
Quote (fahrii @ 4 Jul 2013 23:01)
omg
ugyan ennek a srácnak írtam du hogy megvenném a gamepadját
:D
jójó a vitás verzió, de itt az ideje nagyban tolni :D


Azt mondtad, hogy meg is veszed vagy csak érdeklődtél?

Te vagy az owl?
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Jul 4 2013 03:05pm
melyiket érdemes letölteni?

a 9 vagy 6 gigásat?
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jul 4 2013 03:05pm
Quote (Inakwo @ 4 Jul 2013 23:05)
melyiket érdemes letölteni?

a 9 vagy 6 gigásat?


Én a 9 gigással játszom, az tuti jó.
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Jul 4 2013 03:07pm
Quote (CyberPunk666 @ 4 Jul 2013 22:05)
Én a 9 gigással játszom, az tuti jó.


ez?

Mortal_Kombat_Komplete_Edition-FLT
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jul 4 2013 03:07pm
Quote (Inakwo @ 4 Jul 2013 23:07)
ez?

Mortal_Kombat_Komplete_Edition-FLT


yy
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Jul 4 2013 03:23pm
Quote (AngryBug @ 4 Jul 2013 18:56)
sorozat, film, játék, történet, MK fan ofc
A Mortal Kombat game valamiért sokkal jobban érdekelt kiskoromban mint barmilyen PC jatek, és nem azért mert verekedős, hanem akkor is a karakterek ending-jei, történetek miatt
viszont azt nem tudom h Tanya hova tűnt, csak mert ő is Shao Kahn és Shinok mellett harcolt, bar asszem börtönben van vmiert


http://youtu.be/5grvWFbo7JA?t=35s
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Jul 4 2013 03:55pm
megy a tört multi c:
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Jul 4 2013 03:55pm
Quote (NerfHydraDPS @ 4 Jul 2013 23:55)
megy a tört multi c:


28 euro well spent

nembaj, legalabb tudok anarkinnal csetelni jatek kozben
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Jul 4 2013 03:56pm
Quote (CyberPunk666 @ Jul 4 2013 08:56pm)
az a csík ami feltöltődik az az x-ray? hogy a faszban lehet előhozni?


belenéznél a movelistbe nem lennének ilyen gyökér kérdéseid
"hogy a faszba"
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jul 4 2013 03:57pm
Quote (bajcli @ 4 Jul 2013 23:55)
28 euro well spent

nembaj, legalabb tudok anarkinnal csetelni jatek kozben


nonsteam gameket is fel lehet venni hogy működjön az overlay :c

szóval beállok a sorba

28 euro well spent
Go Back To Magyar Topic List
Prev14567825Next
Add Reply New Topic New Poll