Quote (Senee @ Jun 6 2013 03:28pm)
ja értem
azt is csak neked szabad
más csak védekezhet. de ne túl sokáig mert még a földön fekvőt is kimerítő rugdosni
nem hal meg elég hamar, ha állandóan a fejét védi :c
szüleid jól elkényeztettek
postolok egy képet poénból és megint ott tartunk, hogy nyomorék vagy és rugdoslak
egy szót nem intéztem hozzád, takarodjál már a picsába
Quote (jarabekg @ Jun 6 2013 03:29pm)
te nem az az ember vagy aki a földrekerül és belérúgnak, hanem, lefekszel a földre, és kéred hogy rúgdossanak, és amikor megteszik megkérdezed hogy miért :DD
én is ezt érzem most
This post was edited by xGurke on Jun 6 2013 09:30am