Quote (Saenchai @ 8 Apr 2013 19:23)
olyan 4 körül valahol
igazából főleg Magyarországgal van bajom, elég szomorú látni, hogy mennyire nyomorék a hozzáállásunk mondjuk az osztrákokhoz vagy németekhez képest annak ellenére, hogy itt vannak a szomszédban
pont a múltkor gondolkoztam rajta, hogy mennyivel jobb lenne minden, ha mondjuk Berlinben születtem volna :c
ez a "jobb lenne ha" sem igazán jó hozzáállás

azt kell szeretni ami van, amibe születtél és abból kihozni a legjobbat
bár ha én is miskolci csicskagyerek lennék, tuti bőgnék
This post was edited by TouchCow on Apr 8 2013 12:40pm