d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Mennyire Vagy Boldog? > 1-5
Prev14567822Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Apr 8 2013 12:23pm
Quote (Senee @ Apr 8 2013 07:27pm)
ha berlinben születsz nem tudod milyen szar itt mert nem éltél volna benne
és amiatt szenvednél, hogy nem tudod befejezni 30 éves korod előtt a második villád felépítését
most ezen nevetsz, mert nem így nevelkedtél, nem ott és nem ahhoz szoktál hozzá.. és most azt mondod akkor full boldog lennél, de nem. csak a mostanihoz képest

az etióp gyerekek meg azon nevetnek, hogy mi azon aggódunk spenót vagy húsleves legyen a holnapi menü etc


ja oké, akkor igazából valami afrikai barbár nyomortelepen kellett volna csajnak születnem, és akkor nem csak ilyen szar fejlett világbeli problémáim lenne
jézusom

amúgy meg nem értem ezzel a hozzáállással hogy mersz siránkozni folyamatosan
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Apr 8 2013 12:39pm
Quote (Saenchai @ 8 Apr 2013 19:23)
olyan 4 körül valahol
igazából főleg Magyarországgal van bajom, elég szomorú látni, hogy mennyire nyomorék a hozzáállásunk mondjuk az osztrákokhoz vagy németekhez képest annak ellenére, hogy itt vannak a szomszédban


pont a múltkor gondolkoztam rajta, hogy mennyivel jobb lenne minden, ha mondjuk Berlinben születtem volna :c


ez a "jobb lenne ha" sem igazán jó hozzáállás :P
azt kell szeretni ami van, amibe születtél és abból kihozni a legjobbat





bár ha én is miskolci csicskagyerek lennék, tuti bőgnék

This post was edited by TouchCow on Apr 8 2013 12:40pm
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Apr 8 2013 12:41pm
érdekes, mert rengeteg sok szar ér az életben, de azért elvagyok
főleg,most, hogy ahol melóznék nem veszik fel. A kövi hétre van már csak albérletpénzem, addig baszni kéne valamit.

ma úgy körül fél 8 körül a buszon jött rám a cifra, azóta nem voltam kulázni
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Apr 8 2013 12:55pm
5

rzkxhkhg
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Apr 8 2013 12:55pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ 8 Apr 2013 19:55)
5

rzkxhkhg


de te maga vagy mesh
magadnak csak segitesz
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Apr 8 2013 12:59pm
Quote (Ghostmasterq @ Apr 8 2013 07:55pm)
de te maga vagy mesh
magadnak csak segitesz


lel
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Apr 8 2013 01:12pm
3-4 között
igazából csomó múltbéli hiányosságot tök jó lenne bepótolni, amikre lusta voltam
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Apr 8 2013 01:18pm
atm boldog vagyok de a suli/meló hiánya miatt csak négyesre szavaztam
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Apr 8 2013 01:21pm
ah nvm

This post was edited by AngryBug on Apr 8 2013 01:21pm
Member
Posts: 5,000
Joined: Jul 4 2009
Gold: 118.00
Apr 8 2013 01:21pm
3 körül
Go Back To Magyar Topic List
Prev14567822Next
Add Reply New Topic New Poll