Quote (TassassinHc @ Apr 2 2013 05:19pm)
hajrá!
eddig hogy tetszik?
hát nem is tudom
vegyesek az érzelmek
az tetszett mikor joda mondta, hogy a félelem kapu a sötét oldal felé
a félelem dühöt szül, a düh haragot és onnantól egyenes az út a gyűlölet felé
és milyen igaz ez a valós életre is
félünk a jövőnk miatt, dühösek vagyunk, haragszunk erre-arra a politikusokra a rendszerre etc és ilyenkor már rég a sötét oldalon járunk :c
Quote (TassassinHc @ Apr 3 2013 04:46pm)
yoda
vader
és ez lesz a döntő is és vader nyer :c
This post was edited by Senee on Apr 3 2013 11:35am