d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > This Is Madness! > The Star Wars Character Torunament
Prev1456789Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Apr 2 2013 08:47am
Quote (TassassinHc @ Apr 2 2013 02:45pm)
nem értem, hogy miért vagy meglepődve :O


jaja
igazad van

csak én az ilyen versus dolgokat mindig máshogy kezelem



amúgy lehetne ezután majd még egy ilyen bajnokság, ahol nem 2 ág lenne, hanem 1 light side 1 dark side karaktert sorsolnának össze folyamatosan amíg ki nem jön a győztes


btw
már megnéztem 4-5-6-1 részeket, leszedtem a 2-t majd este megnézem
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Apr 2 2013 11:19am
Quote (Senee @ 2 Apr 2013 15:47)
jaja
igazad van

csak én az ilyen versus dolgokat mindig máshogy kezelem



amúgy lehetne ezután majd még egy ilyen bajnokság, ahol nem 2 ág lenne, hanem 1 light side 1 dark side karaktert sorsolnának össze folyamatosan amíg ki nem jön a győztes


btw
már megnéztem 4-5-6-1 részeket, leszedtem a 2-t majd este megnézem


hajrá!

eddig hogy tetszik?
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Apr 2 2013 11:21am
mo filyik eme fonalban

Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Apr 3 2013 10:46am
http://starwars.com/this-is-madness/

Kenobi / Yoda?
Vader / Jabba?
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Apr 3 2013 11:35am
Quote (TassassinHc @ Apr 2 2013 05:19pm)
hajrá!

eddig hogy tetszik?


hát nem is tudom
vegyesek az érzelmek

az tetszett mikor joda mondta, hogy a félelem kapu a sötét oldal felé
a félelem dühöt szül, a düh haragot és onnantól egyenes az út a gyűlölet felé
és milyen igaz ez a valós életre is

félünk a jövőnk miatt, dühösek vagyunk, haragszunk erre-arra a politikusokra a rendszerre etc és ilyenkor már rég a sötét oldalon járunk :c

Quote (TassassinHc @ Apr 3 2013 04:46pm)
http://starwars.com/this-is-madness/

Kenobi / Yoda?
Vader / Jabba?


yoda
vader

és ez lesz a döntő is és vader nyer :c

This post was edited by Senee on Apr 3 2013 11:35am
Member
Posts: 12,351
Joined: Mar 25 2006
Gold: 62.00
Apr 3 2013 11:36am
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Apr 3 2013 11:39am
Quote (fleSs @ Apr 3 2013 05:36pm)
http://www.youtube.com/watch?v=xOLqGxuvf08

:DDDDDD
autistáknak
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Apr 3 2013 04:53pm
Quote (Senee @ 3 Apr 2013 18:35)
hát nem is tudom
vegyesek az érzelmek

az tetszett mikor joda mondta, hogy a félelem kapu a sötét oldal felé
a félelem dühöt szül, a düh haragot és onnantól egyenes az út a gyűlölet felé
és milyen igaz ez a valós életre is

félünk a jövőnk miatt, dühösek vagyunk, haragszunk erre-arra a politikusokra a rendszerre etc és ilyenkor már rég a sötét oldalon járunk :c



yoda
vader

és ez lesz a döntő is és vader nyer :c


Nah, Kenobi lesz a nyertes és ők lesznek a döntőben. imo
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Apr 7 2013 03:07pm
Quote (Senee @ 3 Apr 2013 18:35)


yoda
vader

és ez lesz a döntő is és vader nyer :c


dafuq, man!


the final battle:
http://starwars.com/this-is-madness/

yoda vs vader!
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Apr 7 2013 03:09pm
Quote (TassassinHc @ Apr 7 2013 09:07pm)
dafuq, man!


the final battle:
http://starwars.com/this-is-madness/

yoda vs vader!


na vajon melyik populárisabb az emberek számára a geciskedés vagy a fény, a jóság?!?!
vader lesz a győztes.
:c
Go Back To Magyar Topic List
Prev1456789Next
Add Reply New Topic New Poll