Astrakat es Vectrakat neztem amugy en is, arban korrektek azok is, de pont ezek voltak a kerdeses elemek leginkabb, hogy hany kobcenti, meg dizel/benzin, stb de mivel ez a dolog meg csak ma jott fel, hogy iden atultessuk elmeletbol gyakorlatba a nyar kozepe/vegere, ezert nem is nagyon neztem meg ezeknek a felszereltseg dolgoknak utana, hogy mi jo, meg mi nem, de majd azert fogok most mar bongeszgetni.
Ty, egyelore a helpeket. Majd folyt kov.
