d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Autó Help Topic > Tolem Lehet Official Is.
Prev14567830Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Mar 12 2013 05:30pm
Astrakat es Vectrakat neztem amugy en is, arban korrektek azok is, de pont ezek voltak a kerdeses elemek leginkabb, hogy hany kobcenti, meg dizel/benzin, stb de mivel ez a dolog meg csak ma jott fel, hogy iden atultessuk elmeletbol gyakorlatba a nyar kozepe/vegere, ezert nem is nagyon neztem meg ezeknek a felszereltseg dolgoknak utana, hogy mi jo, meg mi nem, de majd azert fogok most mar bongeszgetni.

Ty, egyelore a helpeket. Majd folyt kov. :)
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Mar 12 2013 05:34pm
Quote (Baleee @ 13 Mar 2013 00:30)
Astrakat es Vectrakat neztem amugy en is, arban korrektek azok is, de pont ezek voltak a kerdeses elemek leginkabb, hogy hany kobcenti, meg dizel/benzin, stb de mivel ez a dolog meg csak ma jott fel, hogy iden atultessuk elmeletbol gyakorlatba a nyar kozepe/vegere, ezert nem is nagyon neztem meg ezeknek a felszereltseg dolgoknak utana, hogy mi jo, meg mi nem, de majd azert fogok most mar bongeszgetni.

Ty, egyelore a helpeket. Majd folyt kov. :)


nincs mit. remélem elveszik a jogsidat. :DDDDD
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Mar 12 2013 05:43pm
Quote (bbaallaaggee @ 13 Mar 2013 01:34)
nincs mit. remélem elveszik a jogsidat. :DDDDD


Most februarban lett 5 eve, hogy megvan. :C De amugy meg szopkodjal ki! ;DDD
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Mar 12 2013 06:21pm
Quote (bbaallaaggee @ Mar 13 2013 12:34am)
nincs mit. remélem elveszik a jogsidat. :DDDDD


Quote (Baleee @ Mar 13 2013 12:43am)
Most februarban lett 5 eve, hogy megvan. :C De amugy meg szopkodjal ki! ;DDD


olyan remek a nevetek, hogy most realizáltam, hogy két külön ember vagytok
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Mar 13 2013 01:04am
tt
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
Mar 13 2013 06:29am
skoda 1,9 szívódízel motor>>>>>
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Mar 13 2013 07:04am
Quote (Akizk @ 13 Mar 2013 14:29)
skoda 1,9 szívódízel motor>>>>>


Skodakat neztem, rohadt kicsinek tunnek a csomagterek, vagy csak hulyen van megoldva, vagy irl neztem ismerosomeket.
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Mar 13 2013 09:48am
Quote (Baleee @ Mar 12 2013 11:26pm)
Pont ezt neztem amugy en is, korrekt aron lehet kapni. 1.2 korul mondjuk.



Imo o inkabb a kivitelre celzott, nem konkretan erre az autora.


peugeot semmikepp se vegyetek
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Mar 13 2013 10:22am
Quote (Taszilo.^ @ 13 Mar 2013 16:48)
peugeot semmikepp se vegyetek


nekünk már idén 10éves lesz a 206

remekül fut több mint 250k km-el is, annyi problémája van hogy az elektronikája nem tul jo de motorikusan semmi problémája nincs

alapbol a franciák nemtudnak elektronikát bele rakni az autoikba
Member
Posts: 42,131
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Mar 13 2013 10:29am
biztos franciát vennék!
Go Back To Magyar Topic List
Prev14567830Next
Add Reply New Topic New Poll