Quote (bajcli @ Dec 16 2012 12:37am)
nem, csak gecire nem látom értelmét, hogy az összes postomra van valami flegma hozzáfűznivalód, amikor tök nyilvánvaló, hogy más a véleményem erről
de nyomhatok énis ilyen buzi példákat, amiknek vagy van köze a dologhoz, vagy nem, ésakkor +1ezünk még két órát
szerintem te nagyon túlérzékeny vagy mostanában, mi a baj?