d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Igazolvány Kérdés
Prev145678Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,016
Joined: Apr 3 2011
Gold: Locked
Trader: Scammer
Nov 27 2012 08:49pm
Quote (Senee @ Nov 28 2012 04:45am)
hátha adnak valami kárpótlást
minél nyomorultabbnak tűnsz annál jobb
lehet nekem kapásból kiutalnák a 100%os rokkantságit X:DX:DXD:XD:FXD:XD:X


nem kapsz lófaszt se, ha nem kapják el a tettest.. de lehet, h még akkor sem, ha igen
engem egyszer amikor kipakoltattak a rendőrök 1 igazoltatás keretében megtalálták nálam más lakcímét.. de azt mondtam:
Micsoda szerencse biztos urak, h találkoztunk ... épp most találtam a földön 1 percel ezelőtt ezt a lakcímkártyát és épp önökhöz indultam, h leadjam ! (így csak elvették tőlem, de azért kiröhögtek, gondolom érezték a kamu szagot)

This post was edited by SnoopDogg on Nov 27 2012 08:50pm
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 27 2012 08:51pm
Quote (SnoopDogg @ Nov 28 2012 02:49am)
nem kapsz lófaszt se, ha nem kapják el a tettest.. de lehet, h még akkor sem, ha igen
engem egyszer amikor kipakoltattak a rendőrök 1 igazoltatás keretében megtalálták nálam más lakcímét.. de azt mondtam:
Micsoda szerencse biztos urak, h találkoztunk ... épp most találtam a földön 1 percel ezelőtt ezt a lakcímkártyát és épp önökhöz indultam, h leadjam !


NYILVÁN NEM MINDEN SZEMÉT GAZFICKÓ EZZEL PRÓBÁLKOZIK!!!!4
Member
Posts: 8,016
Joined: Apr 3 2011
Gold: Locked
Trader: Scammer
Nov 27 2012 08:54pm
Quote (Senee @ Nov 28 2012 04:51am)
NYILVÁN NEM MINDEN SZEMÉT GAZFICKÓ EZZEL PRÓBÁLKOZIK!!!!4


a lényeg, h mit tudnak bizonyítani ... hiába 99.9% h kamu ... ha tartod magad a sztoridhoz nincs para
még egy ilyen mosolyt is dobtam a sztorihoz



This post was edited by SnoopDogg on Nov 27 2012 08:55pm
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 27 2012 08:58pm
Quote (SnoopDogg @ Nov 28 2012 02:54am)
a lényeg, h mit tudnak bizonyítani ... hiába 99.9% h kamu ... ha tartod magad a sztoridhoz nincs para


nem jó ez a demokrácia
senki nem tud csinálni senkivel/semmivel semmit

de a diktatúrában a sok geci meg kihasználja hogy bárkivel/bármivel bármit megtehet :c
ez az egész buzi világ egy kibaszott szarkupac
nincs olyan jó dolog ami ne vonzana magával legalább egy-két nyelésnyi szart
a végén meg örülhetsz ha nem fulladsz bele. kurva jó életed volt



hallod ha lesz nálatok olyan h be kell avatni valakit hogy lelőjön valakit akkor én jelentkezek áldozatnak
ha már nem akarsz nekem fegyvert eladni
:XD:XD:XD:
Member
Posts: 8,016
Joined: Apr 3 2011
Gold: Locked
Trader: Scammer
Nov 27 2012 09:00pm
Quote (Senee @ Nov 28 2012 04:58am)
nem jó ez a demokrácia
senki nem tud csinálni senkivel/semmivel semmit

de a diktatúrában a sok geci meg kihasználja hogy bárkivel/bármivel bármit megtehet :c
ez az egész buzi világ egy kibaszott szarkupac
nincs olyan jó dolog ami ne vonzana magával legalább egy-két nyelésnyi szart
a végén meg örülhetsz ha nem fulladsz bele. kurva jó életed volt



hallod ha lesz nálatok olyan h be kell avatni valakit hogy lelőjön valakit akkor én jelentkezek áldozatnak
ha már nem akarsz nekem fegyvert eladni
:XD:XD:XD:


persze ^^
amúgy meg mi a gecinek kell neked fegyver ?
vegyél 1 bicskát olcsóbb

This post was edited by SnoopDogg on Nov 27 2012 09:01pm
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 27 2012 09:02pm
Quote (SnoopDogg @ Nov 28 2012 03:00am)
persze ^^
amúgy meg mi a gecinek kell neked fegyver ?


mert az altató nem biztos
a kötél meg a torokelvágás fájdalmas
magasról meg nem akarok leugrani, közszemlére tenni ott a széttrancsirozott testemet
azért kéne mert a pisztoly csak egy gombnyomás és vége, nincs agonizálás meg vergődés





ja bicska
hallottam olyan esetet, h vki elvágta a saját torkát :XD:XD
nemtom, nem bírnám megtenni.. próbáltam, de még egy vágásig se jutottam
geci nehéz

This post was edited by Senee on Nov 27 2012 09:03pm
Member
Posts: 8,016
Joined: Apr 3 2011
Gold: Locked
Trader: Scammer
Nov 27 2012 09:04pm
Quote (Senee @ Nov 28 2012 05:02am)
mert az altató nem biztos
a kötél meg a torokelvágás fájdalmas
magasról meg nem akarok leugrani, közszemlére tenni ott a széttrancsirozott testemet
azért kéne mert a pisztoly csak egy gombnyomás és vége, nincs agonizálás meg vergődés


beveszel rengeteg xanaxot és egyéb erős nyugtatót/altatót + iszol rá mondjuk 1 liter akármilyen erős szeszt és kész is vagy, csak ajánlani tudom

e/ egy éles késsel hirtelen erős mozdulattal próbáld legközelebb ne holmi kenőkéssel

This post was edited by SnoopDogg on Nov 27 2012 09:06pm
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 27 2012 09:06pm
Quote (SnoopDogg @ Nov 28 2012 03:04am)
beveszel rengeteg xanaxot és egyéb erős nyugtatót/altatót + iszol rá mondjuk 1 liter akármilyen erős szeszt és kész is vagy, csak ajánlani tudom


nekem nem tűnik biztosnak
kihányom/szarul leszek vagy/és még ennél is hülyébben ébredek fel és jól megcsináltam magamnak az egészet akkor megint.....
pisztoly meg BUMM azt szevasz, nincs kérdőjel sehol



megéleztem előtte a kést :XD:
ujjamon kipróbáltam, alig értem hozzá, már vérzett is. jó volt az. csak épp nem bírtam megtenni

This post was edited by Senee on Nov 27 2012 09:07pm
Member
Posts: 8,016
Joined: Apr 3 2011
Gold: Locked
Trader: Scammer
Nov 27 2012 09:08pm
Quote (Senee @ Nov 28 2012 05:06am)
nekem nem tűnik biztosnak
kihányom/szarul leszek vagy/és még ennél is hülyébben ébredek fel és jól megcsináltam magamnak az egészet akkor megint.....
pisztoly meg BUMM azt szevasz, nincs kérdőjel sehol


fecskendezz be a véredbe 1 kis levegőt
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 27 2012 09:08pm
egyébként sztem akinek van ereje megtenni, annak lenne ereje máshoz is
csak a valódi nyomorultak vergődnek
ez egy ördögi kör

Quote (SnoopDogg @ Nov 28 2012 03:08am)
fecskendezz be a véredbe 1 kis levegőt

és az hogy öl meg
Go Back To Magyar Topic List
Prev145678Next
Add Reply New Topic New Poll