Quote (SnoopDogg @ Nov 28 2012 03:00am)
persze ^^
amúgy meg mi a gecinek kell neked fegyver ?
mert az altató nem biztos
a kötél meg a torokelvágás fájdalmas
magasról meg nem akarok leugrani, közszemlére tenni ott a széttrancsirozott testemet
azért kéne mert a pisztoly csak egy gombnyomás és vége, nincs agonizálás meg vergődés
ja bicska
hallottam olyan esetet, h vki elvágta a saját torkát :XD:XD
nemtom, nem bírnám megtenni.. próbáltam, de még egy vágásig se jutottam
geci nehéz
This post was edited by Senee on Nov 27 2012 09:03pm