d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Guild Wars 2
Prev14567878Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Aug 4 2012 12:09pm
Quote (fahrii @ Aug 4 2012 08:01pm)
még most kérdem.. várható profit ebből a játékból?


elméletileg igen, lesznek drágakövek, amikért ilyen extra contenteket lehet majd vásárolni, amiket te is össze tudsz majd pattintani, szóval azokkal lehet majd rl pénzben bizniszelni
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Aug 4 2012 12:24pm
Quote (fahrii @ Aug 4 2012 07:01pm)
még most kérdem.. várható profit ebből a játékból?


igen
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Aug 4 2012 12:27pm
Quote (fahrii @ Aug 4 2012 06:01pm)
még most kérdem.. várható profit ebből a játékból?


ha nem lenne akkor mesht nem érdekelné
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Aug 4 2012 12:29pm
Quote (sylke @ Aug 4 2012 07:27pm)
ha nem lenne akkor mesht nem érdekelné


játékkal pénzt kereső masterrace


elutasították a warnlevételed?
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Aug 4 2012 02:04pm
Quote (Saenchai @ 4 Aug 2012 19:09)
elméletileg igen, lesznek drágakövek, amikért ilyen extra contenteket lehet majd vásárolni, amiket te is össze tudsz majd pattintani, szóval azokkal lehet majd rl pénzben bizniszelni


nem úgy hangzik mintha veszett nagy biznisz lenne

Quote (BmA_BeMyAngel @ 4 Aug 2012 19:24)
igen


?.?
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Aug 4 2012 02:11pm
Quote (fahrii @ Aug 4 2012 09:04pm)
nem úgy hangzik mintha veszett nagy biznisz lenne



?.?


igen. mit nem értesz
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Aug 5 2012 02:38am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Aug 4 2012 06:29pm)
játékkal pénzt kereső masterrace


elutasították a warnlevételed?


a faszt, most még csak ott tartunk hogy 3 hétig nem csinálnak semmi, és csak utána adnak +30 napot, aztán amikor az lejár, akkor request után megint várnak legalább 2 hetet és csak utána szedik le
igy legiten hozzábasznak még 2 honapot
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Aug 5 2012 03:11am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 4 Aug 2012 21:11)
igen. mit nem értesz


csak nem tűnik olyan biztos pénzbevételnek
Member
Posts: 8,783
Joined: Sep 16 2006
Gold: 24.00
Aug 5 2012 04:13am
Quote (fahrii @ Aug 4 2012 06:01pm)
még most kérdem.. várható profit ebből a játékból?


gw 1-ben is volt, ectokat eladtad fg-ért, fg-t meg hufért. Gondolom itt is lesz
Member
Posts: 13,043
Joined: Jan 16 2005
Gold: 1,080.60
Aug 8 2012 06:32pm


hm.
Go Back To Magyar Topic List
Prev14567878Next
Add Reply New Topic New Poll