yo a topic :DD
amikor én 'sportot nézek', barátnőm tudja hogy a gép előtt ülök és starcraft 2 vod megy

(pedig nagy sikerrel titkolom a kockaságot immár lassan 2 éve, szépen lassan adagolom)
ezzel mindent elmondtam ^^
mondjuk régen szerettem a forma1-et, de már vagy 6++ éve nem nézek tv-t
This post was edited by Anarkin on Jun 18 2012 01:56am