d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Csak Engem Emlékeztet > A Diablo 3 A World Of Warcraftra?
Prev1456
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
May 20 2012 05:03am
Quote (SummertimeClothes @ May 20 2012 09:11am)
amugy baromi vicces olvasni az emberek velemenyet mas oldalakon, mindenki sir, hogy milyen faceroll a jatek, miutan kitolja norm felet, meg hogy d2 mennyivel komplexebb volt minden szempontbol, meg hogy mekkora wowcopy ugy altalaban a d3, mikor a legtobbjuk nem, vagy nagyon keveset jatszott wowval es d2vel egyarant :thumbsup:


amúgy vicces, hogy ez a faceroll kifejezést subra a d3 megjelenésével került be


a faceroll eredete:




látod mire akarok kilyukadni?
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
May 20 2012 05:04am
Quote (beni @ 20 May 2012 13:03)
amúgy vicces, hogy ez a faceroll kifejezést subra a d3 megjelenésével került be


Amúgy nem.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
May 20 2012 05:04am
Quote (beni @ 20 May 2012 12:03)
amúgy vicces, hogy ez a faceroll kifejezést subra a d3 megjelenésével került be


a faceroll eredete:

http://kepfeltoltes.hu/120520/wow_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


látod mire akarok kilyukadni?


nem tudom, de már jóval előtte használtuk itt a subon a facerollt.

a "gz" meg d2-s kifejezés az urban dictionary szerint :D

This post was edited by CyberPunk666 on May 20 2012 05:05am
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
May 20 2012 05:08am
Quote (CyberPunk666 @ May 20 2012 12:04pm)
nem tudom, de már jóval előtte használtuk itt a subon a facerollt.

a "gz" meg d2-s kifejezés az urban dictionary szerint :D


de pssszttt...

(amúgy meg előtte tényleg soha nem tűnt fel, mostanában meg egy csomószor olvastam)
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
May 20 2012 05:09am
Quote (beni @ 20 May 2012 12:08)
de pssszttt...

(amúgy meg előtte tényleg soha nem tűnt fel, mostanában meg egy csomószor olvastam)


nem jártál a wow topicba... sőt igazából ezt játékokkal kapcsolatban szoktuk használni és te egyik subon futóban sem vagy aktív.
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
May 20 2012 05:10am
Quote (CyberPunk666 @ May 20 2012 12:09pm)
nem jártál a wow topicba... sőt igazából ezt játékokkal kapcsolatban szoktuk használni és te egyik subon futóban sem vagy aktív.


:coolface:
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
May 20 2012 05:11am
Quote (beni @ 20 May 2012 12:10)
:coolface:


a subra való beférkőzéséről volt szó, ami nem a d3-mal jött be.
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
May 20 2012 05:13am
Quote (CyberPunk666 @ May 20 2012 12:09pm)
nem jártál a wow topicba... sőt igazából ezt játékokkal kapcsolatban szoktuk használni és te egyik subon futóban sem vagy aktív.


beni addig is raidelt amig ti forumoztatok.

eleg lowok vagytok hozza kepest.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1456
Add Reply New Topic New Poll