d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Balaton Round 2 > Sose Lehet Elég Korán Elkezdeni...
Prev14567811Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Apr 27 2012 05:25am
Quote (josheide @ 27 Apr 2012 13:21)


nem tudom még, hogy mikor jó :c
de valószínűleg júniusban lesz egy hét amikor nem, és aug 7-10/12 meg a születésnapom ceremóniája, ha ez a kettő nem ütközik, akkor biztos, hogy jövök, csak tényleg nem tudom még, hogy mikor hogy leszek :c
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Apr 27 2012 05:27am
attol függ ki megy
Member
Posts: 14,235
Joined: Apr 20 2007
Gold: 15.00
Apr 27 2012 05:42am
remélhetőleg melózni fogok nyáron, szal úgycsináljátok hogy átöleljen teljes hétvégét, és akkor oké :)
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Apr 27 2012 05:43am
csak akkor, ha syl is megy!
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Apr 27 2012 06:23am
Quote (ElCapitano @ 27 Apr 2012 12:37)
Hát dunno esetleg ha valaki megy pestről kocsival, vonat nn. :D


Még az is lehet hogy csak egy napra ugranék le, és akkor kocsival. :)
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Apr 27 2012 07:09am
Mennék ha szívesen látnának, és mennék kocsival, de csak akkor ha nem kéne edével egy utastérben utaznom.
Herpderp.
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Apr 27 2012 07:14am
Quote (TouchCow @ Apr 27 2012 11:43am)
csak akkor, ha syl is megy!


Quote (Smat @ Apr 27 2012 01:09pm)
Mennék ha szívesen látnának, és mennék kocsival, de csak akkor ha nem kéne edével egy utastérben utaznom.
Herpderp.


picsába, pedig tacsira kiváncsi vagyok
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Apr 27 2012 07:15am
Quote (sylke @ 27 Apr 2012 13:14)
picsába, pedig tacsira kiváncsi vagyok


Már az elsőnél megbuktam, szóval menjél. :C
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Apr 27 2012 07:16am
Quote (sylke @ 27 Apr 2012 15:14)
picsába, pedig tacsira kiváncsi vagyok


syl te úgyse jönnél ... egyáltalán kik láttak már a fórumról?
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Apr 27 2012 07:16am
Quote (josheide @ 27 Apr 2012 14:16)
syl te úgyse jönnél ... egyáltalán kik láttak már a fórumról?


o/
Go Back To Magyar Topic List
Prev14567811Next
Add Reply New Topic New Poll