Quote (TouchCow @ Apr 27 2012 11:43am)
csak akkor, ha syl is megy!
Quote (Smat @ Apr 27 2012 01:09pm)
Mennék ha szívesen látnának, és mennék kocsival, de csak akkor ha nem kéne edével egy utastérben utaznom.
Herpderp.
picsába, pedig tacsira kiváncsi vagyok