d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Duel Szoba > Na Mivan?!
Prev14567810Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Dec 16 2011 07:14pm
amúgy mi az a pvp?
Member
Posts: 19,078
Joined: Feb 4 2009
Gold: 77.00
Dec 16 2011 07:14pm
Quote (Resouler @ 17 Dec 2011 03:10)
most megint azért sirsz mivel nem tudsz pvpzni? most kurvanagy baj igazadvan hogy kihivnek par embert pvpre es kiirtam 1 szobat h jöjjenek és tényleg igaza van dirnek hogy faszlama az egesz brigad mivel basznak jonni pvpzni mert retkek ennyi elmentek ti a picsába komolyan mondom diablo2 meghalt ugy ahogy van .... a magyar legit pvpvel 1ütt xD .... ezért megérte csinálni 1 pvpkarit gratulálok inkább eladom a gecibe azt enis tradelek olyan majom leszek mint ti gz xD najo nem ... én jobb vagyok mindenkinél! ezt ne felejtsétek el... és az a szégyen hogy touchcow az hogy még mindig foglalkozol vele hogy mit irtam pedig nemkéne le is szarhatnád de a kurva gép mögül mindenkinek nagy a pofája xd jameg másnak mindenki 14 éves ugye?:D:D na gz szépvolt csalódtam xD


úristen.

én duelezek veled 1k fg tétben, csak akkor várd meg, hogy csináljak egy ladder karaktert


Quote (bbaallaaggee @ 17 Dec 2011 03:14)
amúgy mi az a pvp?



ez most nem a te topicod, távozz kérlek

This post was edited by Anamy on Dec 16 2011 07:14pm
Member
Posts: 6,938
Joined: May 29 2011
Gold: 9,401.97
Dec 16 2011 07:14pm
Member
Posts: 6,938
Joined: May 29 2011
Gold: 9,401.97
Dec 16 2011 07:15pm
Quote (Anamy @ Dec 17 2011 03:14am)
úristen.

én duelezek veled 1k fg tétben, csak akkor várd meg, hogy csináljak egy ladder karaktert


ki a fasz az a hülye aki fg ért pvpzik?:D az már szégyen.... azért pvpzik az ember mivel szeret nyerni énis szeretek nemtagadom xD meg harcolni ... de fg ért uristen xD

Komolyan mondom hogy az fg ért pvpzősöknek sincs értelme a pokerrel együtt xD

This post was edited by Resouler on Dec 16 2011 07:16pm
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Dec 16 2011 07:17pm
Quote (Resouler @ 17 Dec 2011 02:15)
ki a fasz az a hülye aki fg ért pvpzik?:D az már szégyen.... azért pvpzik az ember mivel szeret nyerni énis szeretek nemtagadom xD meg harcolni ... de fg ért uristen xD

Komolyan mondom hogy az fg ért pvpzősöknek sincs értelme a pokerrel együtt xD



eléggé dodge-nak hangzik
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Dec 16 2011 07:18pm
Quote (Resouler @ 17 Dec 2011 03:10)
most megint azért sirsz mivel nem tudsz pvpzni? most kurvanagy baj igazadvan hogy kihivnek par embert pvpre es kiirtam 1 szobat h jöjjenek és tényleg igaza van dirnek hogy faszlama az egesz brigad mivel basznak jonni pvpzni mert retkek ennyi elmentek ti a picsába komolyan mondom diablo2 meghalt ugy ahogy van .... a magyar legit pvpvel 1ütt xD .... ezért megérte csinálni 1 pvpkarit gratulálok inkább eladom a gecibe azt enis tradelek olyan majom leszek mint ti gz xD najo nem ... én jobb vagyok mindenkinél! ezt ne felejtsétek el... és az a szégyen hogy touchcow az hogy még mindig foglalkozol vele hogy mit irtam pedig nemkéne le is szarhatnád de a kurva gép mögül mindenkinek nagy a pofája xd jameg másnak mindenki 14 éves ugye?:D:D na gz szépvolt csalódtam xD


Elég vicces, hogy DIR és a legit pvpt egy postban említed.
Ki nem szarja le a magyar d2 pvpt, látom még mindig nem fogtad fel, amit az előző postban magyaráztam. A madarammal értelmesebben lehet beszélni, mint veled.
Képzeld, a magyar pvp d2-ben már régóta halott, gratulálunk, hogy sikerült végre észrevenned. Szűkebb körökbe keresgélj embereket (pl. eupvp), vagy menj a duel-duell-duelll gamekbe, vagy op duel, de húzz már innen te szerencsétlen, mert mindenki leszarja a random pvpseket, akik erre verik magukat. (lásd diren meg kajnin is csak röhögni tudunk).

De úgy érzem, hogy megint feleslegesen írtam neked, downkórosokkal nem kéne társalognom.

csak mert rendes vagyok lefordítom a postot a nyelvezetedre

DERPA HERPA DERP HURR DERPA DURR xD xD



This post was edited by TouchCow on Dec 16 2011 07:19pm
Member
Posts: 6,938
Joined: May 29 2011
Gold: 9,401.97
Dec 16 2011 07:18pm
Quote (Ghostmasterq @ Dec 17 2011 03:17am)
eléggé dodge-nak hangzik


annak nevezed aminek akarod xD nem költök 1 pvp karira 4-5 k fg t h nyerjek 1k t xD felesleges ... megaztán nagy a rizikó mert nem minden kari tudja elverni mindet direkt ugy van kitalálva a játék ... xD
meg mire összeszednek rá tökét xDD:DF
Member
Posts: 6,938
Joined: May 29 2011
Gold: 9,401.97
Dec 16 2011 07:20pm
Quote (TouchCow @ Dec 17 2011 03:18am)
Elég vicces, hogy DIR és a legit pvpt egy postban említed.
Ki nem szarja le a magyar d2 pvpt, látom még mindig nem fogtad fel, amit az előző postban magyaráztam. A madarammal értelmesebben lehet beszélni, mint veled.
Képzeld, a magyar pvp d2-ben már régóta halott, gratulálunk, hogy sikerült végre észrevenned. Szűkebb körökbe keresgélj embereket (pl. eupvp), vagy menj a duel-duell-duelll gamekbe, vagy op duel, de húzz már innen te szerencsétlen, mert mindenki leszarja a random pvpseket, akik erre verik magukat. (lásd diren meg kajnin is csak röhögni tudunk).

De úgy érzem, hogy megint feleslegesen írtam neked, downkórosokkal nem kéne beszélgetnem.
de akkor lefordítom a postot a nyelvedre

DERPA HERPA DERP HURR DERPA DURR

http://1.imgland.net/EeqTn.png


Szép a fejed rugnám... vagy ez nem önarckép?

+

Dijazom hogy van madarad... nekemis van xD

Sajnalom h kihalt a pvp a magyar körökben ... ez miattatok van...
lehet velem értelmesen beszélni csak nemkéne elötte letámadni nemgondolod?

meg h kiirom h na mivan?! ez azért van hogy idefigyeljetek és sikerült de szanalmasak vagytok eléggé kurvára... komolyan mondom szeretek veszekedni de veletek még aztsem lehet rendesen...

This post was edited by Resouler on Dec 16 2011 07:22pm
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Dec 16 2011 07:20pm
Quote (Resouler @ 17 Dec 2011 02:18)
annak nevezed aminek akarod xD nem költök 1 pvp karira 4-5 k fg t h nyerjek 1k t xD felesleges ... megaztán nagy a rizikó mert nem minden kari tudja elverni mindet direkt ugy van kitalálva a játék ... xD
meg mire összeszednek rá tökét xDD:DF


nem te akartál kihívni valakit, te nyomorék?
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Dec 16 2011 07:21pm
Quote (Resouler @ 17 Dec 2011 03:20)
Szép a fejed rugnám... vagy ez nem önarckép?


pont ilyen színvonalas válaszra vártam, csak beigazolódott az állításom

szia
Go Back To Magyar Topic List
Prev14567810Next
Closed New Topic New Poll