d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Mondjatok Meg Pls.
Prev14567811Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 1 2011 01:45pm
Quote (ElCapitano @ Dec 1 2011 08:45pm)
Ez milyen blog?


http://blog.nepsport.hu/
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Dec 1 2011 01:45pm
Quote (ElCapitano @ 1 Dec 2011 20:45)
Ez milyen blog?


népsport

nemzetisport,hu-n
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Dec 1 2011 01:46pm
Quote (Inakwo @ 1 Dec 2011 21:45)
népsport

nemzetisport,hu-n


ede cannot into sport, de legalább alapszinten kénytelen leszek utánaolvasni :D főleg hogy lesz röplabda közvetítés új munkahelyemen
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Dec 1 2011 01:47pm
Quote (Vismajor @ 1 Dec 2011 21:39)
Viszont ha rádöbben az ember, mennyi időt basz el alvással, eléggé rátud kockulni az ember a bagolykodásra


ember ember

amúgy hét közben naponta ~7 órát alszok, pénteken 9-et, szombaton 11-et és tök jól vagyok. omg már várom a vizsgaidőszakot, tavaly minden nap 9 órákat aludtam és nagyon faszán kipihent voltam... jobban, mint félév közben :D
Member
Posts: 15,009
Joined: Jul 3 2008
Gold: 10.66
Dec 1 2011 01:49pm
Energiaitalokat felejtsd el. hamar.

Egy jóképű alvás után, felfrissült aggyal sokkal hatékonyabban dolgozol értsd: rövidebb idő alatt, több és jobb minőségű feladat elkészítése), mint mesterségesen ébren tartott aggyal.
Az agyunk gecire fárad és kell neki a pihenés. még ha az csak egy kevés is, sokkal többet ér, mint taurinnal szétbaszni a vérnyomásod meg a májad meg a fasz tudja mi mindent kúr még fel az egekbe.
van egy dokumentum film az angol címe: Dead Tired! a magyar azt hiszem: Alvás Nélkül
nézzed meg és gyakorlati példákkal megtámogatva fogod látni, hogy milyen elfecsérelt idő a fáradtan való munkavégzés.
észre se veszed, hogy elalszol. akár csak pár másodpercre. és már szétesik az egész koncentrációd és memóriád.
én isten bizony azóta alszok normálisan, mióta láttam azt a dokumentumfilmet.
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Dec 1 2011 01:50pm
Quote (ElCapitano @ 1 Dec 2011 20:42)
15 percenként? Az durva.


A monster az oka.

Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Dec 1 2011 01:50pm
Quote (Vismajor @ Dec 1 2011 08:39pm)
Viszont ha rádöbben az ember, mennyi időt basz el alvással, eléggé rátud kockulni az ember a bagolykodásra


miért lenne az a 6-8 óra elbaszott idő
alvás közben regenerálódik a szervezeted
ha sokáig ellenállsz akkor majd keményebben adja tudtodra, hogy szüksége van pihenésre

This post was edited by A122 on Dec 1 2011 01:51pm
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Dec 1 2011 01:51pm
Quote (Moonflow @ 1 Dec 2011 21:50)
A monster az oka.


Inkább spurizz annak legalább ismerik a hatásait. :D
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 1 2011 01:51pm
Quote (ElCapitano @ Dec 1 2011 08:46pm)
ede cannot into sport, de legalább alapszinten kénytelen leszek utánaolvasni :D főleg hogy lesz röplabda közvetítés új munkahelyemen


Hát, a röplabda nem egy hűde, nem sok ész kell a megértéséhez. Még szakkifejezésből sincs sok. Örülj, ha nem amerikai focit, f1et, vagy toronyugrást kell "közvetítened"
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Dec 1 2011 01:51pm
Quote (Moonflow @ 1 Dec 2011 21:50)
A monster az oka.


amig elmentel boltba ketszer osszeszartad-pisaltad magad, mi? :D
Go Back To Magyar Topic List
Prev14567811Next
Add Reply New Topic New Poll