Quote (BmA_BeMyAngel @ Nov 1 2011 12:21pm)
szóval ha jól értelmeztem a történteket, akkor Fruzsi és Ede be lettek mutatva egymásnak, Fruzsinak bejött Ede első látásra, aztán Fruzsi elhívta Edét valahova, elmentek "randira" vagy valahova, csak aztán kettesben már nem igazán klappolt a dolog, és aztán Fruzsi rájött hogy neki mégse tetszik Ede, csak aszitte.
10/10
Quote (ElCapitano @ Nov 1 2011 12:24pm)
Ja hát inkább csak kiderült hogy kb semmiről nem tudunk beszélni.
Pedig Fruzsi aztán tényleg olyan, hogy akkor is jár a pofája amikor senki nem kíváncsi rá.
This post was edited by xGurke on Nov 1 2011 06:25am