d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Legalize
Prev14567813Next
Closed New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
Sep 30 2011 04:00am
Quote (TresholdOfUniverse @ Sep 29 2011 05:01pm)
most is legalis, mert szinte semmit se tesznek ellene.


this



Quote (RiNGiSpiLeR @ Sep 30 2011 11:44am)
Oké, de talán a gép nem üti ki az agyamat. Talán a gép miatt nem ülök besszívva egy kocsiba és nyírok ki véletlen valakit.


de ez megint mas
normalis hasznalhattal nincs gond :o
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Sep 30 2011 04:03am
Quote (RiNGiSpiLeR @ 30 Sep 2011 11:58)
Csak összehasonlításként írtam. Hogy azért játszani a számítógépen és füvet szívni nem ugyanolyan rizikófaktor az utcán (pl.: ami a baleseteket illet vagy ha valaki beleköt és ő be van szívva, akkor hogy védi meg magát?). :) Amúgy nincs bajom a füvesekkel. Csak az én szemszögöm más, amellett érvelek.


fű az esetek 99%-ában inkább nyugtatjam lassítja az embert, mintsemhogy agresszívvá tenné, az inkább az alkoholnál fordul elő nagyobb százalékban...
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Sep 30 2011 04:04am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 30 Sep 2011 11:03)
fű az esetek 99%-ában inkább nyugtatjam lassítja az embert, mintsemhogy agresszívvá tenné, az inkább az alkoholnál fordul elő nagyobb százalékban...


a közuti balesetet ugyan ugy okozhatja fű hatása mint alkohol
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Sep 30 2011 04:06am
ha az emberek tudnának felelősségteljesen, mértékletesen bánni vele, akkor talán.

de ez lehetetlen, szóval inkább ne.
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Sep 30 2011 04:07am
Quote (Inakwo @ 30 Sep 2011 12:04)
a közuti balesetet ugyan ugy okozhatja fű hatása mint alkohol


nekem van olyan ismerősöm, aki betépve jobban vezet, mert úgy tanult meg :D

de amúgy igen, nem is az ellen érveltem, mert tényleg lassítja a reakcióidőt, de ez a verekedéses érv nagyon gyenge volt
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Sep 30 2011 04:10am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 30 Sep 2011 11:07)
nekem van olyan ismerősöm, aki betépve jobban vezet, mert úgy tanult meg :D

de amúgy igen, nem is az ellen érveltem, mert tényleg lassítja a reakcióidőt, de ez a verekedéses érv nagyon gyenge volt


a verekedés tuti mert volt rá példa hogy 3 haveromat ugy megverték hogy 2 honapig lila volt mindenük, totál el voltak szállva
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Sep 30 2011 04:11am
Quote (RiNGiSpiLeR @ Sep 30 2011 11:44am)
Oké, de talán a gép nem üti ki az agyamat. Talán a gép miatt nem ülök besszívva egy kocsiba és nyírok ki véletlen valakit.


én erre meg mondhatnám,hogy én meg nem rakom fel a laptopot a kormány fölé a kocsiban,és kezdek el starcraftozni vezetés közben és nyírok ki véletlen valakit

ezt te sem gondolhatod komolyan
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Sep 30 2011 04:16am
Quote (Inakwo @ 30 Sep 2011 12:10)
a verekedés tuti mert volt rá példa hogy 3 haveromat ugy megverték hogy 2 honapig lila volt  mindenük, totál el voltak szállva


ez komoly érvelés, hogy azért ne szívjak, hogy meg tudjam védeni magam az utcán?
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Sep 30 2011 04:16am
Quote (RiNGiSpiLeR @ 30 Sep 2011 11:44)
Oké, de talán a gép nem üti ki az agyamat. Talán a gép miatt nem ülök besszívva egy kocsiba és nyírok ki véletlen valakit.


nekem a múltkor rácsukódott a laptop a péniszem hegyére. fájdalmas. inkább elütnék 2 embert.. az nem nekem fáj
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Sep 30 2011 04:19am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 30 Sep 2011 11:16)
ez komoly érvelés, hogy azért ne szívjak, hogy meg tudjam védeni magam az utcán?


nem csak azt mondom hogy nem tesz aggressziva
Go Back To Magyar Topic List
Prev14567813Next
Closed New Topic New Poll