d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Srácok Avg-t Hol Lehet Leállítani ??
Prev1456
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,769
Joined: Jun 30 2011
Gold: 0.00
Jul 13 2011 12:35pm
buzi encneb
Member
Posts: 30,226
Joined: Jun 9 2008
Gold: 10.00
Jul 13 2011 12:40pm
Quote (ecneB @ Jul 13 2011 05:46pm)
De azért még 23 IT master beírja, hogy ctrl+alt+del.. Isten barmai..


nekem jobb klikk kilepesre leall, ez csak egy tipp volt, de nyugodtan kuldj el mindenkit a picsaba aki nemert valamihez de van 1 otlete, igazad van, mert tevagy itt a helyi basszajba
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jul 14 2011 01:53pm
Quote (Coolface @ 13 Jul 2011 20:40)
nekem jobb klikk kilepesre leall, ez csak egy tipp volt, de nyugodtan kuldj el mindenkit a picsaba aki nemert valamihez de van 1 otlete, igazad van, mert tevagy itt a helyi basszajba


szívj el egy e-cigit, látom túllépted a 6 órát.
ha valamihez nem értek, akkor nem pofázok bele, meghagyom ezt a nemes feladatot azoknak, akik konyítanak a dologhoz. nem egyszer segítettem már a subon infos kérdésben bizonyos embereknek, de mindegy.. felesleges rád pazarolnom a karaktereket.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jul 14 2011 09:25pm
Quote (ecneB @ 14 Jul 2011 20:53)
szívj el egy e-cigit, látom túllépted a 6 órát.
ha valamihez nem értek, akkor nem pofázok bele, meghagyom ezt a nemes feladatot azoknak, akik konyítanak a dologhoz. nem egyszer segítettem már a subon infos kérdésben bizonyos embereknek, de mindegy.. felesleges rád pazarolnom a karaktereket.


mondjuk még nem értem miért segítesz ennyire sub0-nak.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jul 14 2011 11:56pm
Quote (Coolface @ 13 Jul 2011 20:40)
nekem jobb klikk kilepesre leall, ez csak egy tipp volt, de nyugodtan kuldj el mindenkit a picsaba aki nemert valamihez de van 1 otlete, igazad van, mert tevagy itt a helyi basszajba


a pokolba vezető út is jó szándékkal van kikövezve. Akár valami kárt is okozhatsz a rendszerében, ha hülyeséget írsz. Egyes esetekben a vírusirtó lelövéssel való leállítása is okozhat gondot. Például örökre bebukhatsz fájlokat, amiket éppen kezelt, mert ezeket a rendszer legmagasabb jogosultságán végzi, és bármikor "odaragadhat", bekövetkezhet az is, hogy a vírusirtó meghibásodik és nem fog megfelelően üzemelni, ne adj isten akár a win is csak csökkentett módban indul.

Még lehetne sorolni, de ebből már látható, miért nem érdemes beleszólni abba, amihez nem értünk, mert ha mondjuk én nem találom el a hibát (ilyen is előfordult már), azért tisztában vagyok azzal, hogy egyes lépéseknek milyen kockázatai vannak, és mi történhet kb. Értem mi zajlik le ilyenkor.

A jobbclick kilépésre pedig nem áll le, csak a valós idejű védelem ignorál minden riasztást, ami nem magát a programot támadja.

Quote (ecneB @ 14 Jul 2011 21:53)
szívj el egy e-cigit, látom túllépted a 6 órát.
ha valamihez nem értek, akkor nem pofázok bele, meghagyom ezt a nemes feladatot azoknak, akik konyítanak a dologhoz. nem egyszer segítettem már a subon infos kérdésben bizonyos embereknek, de mindegy.. felesleges rád pazarolnom a karaktereket.


Pontosan. Több kárt csinál, mint hasznos, akkor igenis le kell ugatni.

Quote (Cpt_Ghost @ 15 Jul 2011 05:25)
mondjuk még nem értem miért segítesz ennyire sub0-nak.


salvador = sub0?
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Jul 15 2011 12:08am
kontrol alt del és kiválasztod az avg exét. utána 17 másodpercig tartsd lenyomva a povver gombot.
Member
Posts: 37,874
Joined: Jan 27 2008
Gold: 138.00
Jul 15 2011 02:07am
Miért szeretnéd leállítani? Ha csak a védelmet akarod kilőni (aminek nem sok értelme van) azt itt tudod megtenni:

Eszközök/Haladó Beállítások/ AVG Védelem ideglenes kikapcsolása
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jul 15 2011 02:17am
Quote (ecneB @ 14 Jul 2011 19:53)
szívj el egy e-cigit, látom túllépted a 6 órát.
ha valamihez nem értek, akkor nem pofázok bele, meghagyom ezt a nemes feladatot azoknak, akik konyítanak a dologhoz. nem egyszer segítettem már a subon infos kérdésben bizonyos embereknek, de mindegy.. felesleges rád pazarolnom a karaktereket.


Hogy kedves drága egyetlen ezer éves Rezs barátomat idézzem "Bárki hozzászólhat a témához mert ez 1 fórum".

Also, Ctrl+Alt+Del->avg.exe->leállítás
Problem?
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jul 15 2011 03:36am
Quote (Smat @ Jul 15 2011 09:17am)
Hogy kedves drága egyetlen ezer éves Rezs barátomat idézzem "Bárki hozzászólhat a témához mert ez 1 fórum".

Also, Ctrl+Alt+Del->avg.exe->leállítás
Problem?


te mindig képes vagy túlteljesíteni önmagad
Go Back To Magyar Topic List
Prev1456
Add Reply New Topic New Poll