d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Diablo Subforum > Poll
Prev14567810Next
Closed New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Apr 4 2011 11:36am
Quote (CyberPunk666 @ 4 Apr 2011 18:41)
az a vicces, hogy pont emiatt akartunk kikerülni az other languagesből (ez feltétele volt annak, hogy subforumunk lehessen), de amikor kijutottunk, akkor mindenki azt mondta, hogy felesleges.... De mivel neked tagod van, így most igent kell nyomni..

Amúgy ofc támogatom, mivel akkor is én vetettem fel... csak nekem nem kellett nyalni, mert nem volt tagom..


Quote (CyberPunk666 @ 4 Apr 2011 19:30)
de érted, én felvetettem és kurvára feleslegesnek tartotta mindenki, mivel akkor akiket nem érdekel, azok nem nézik és nem fognak segíteni, mert nem lesz szem előtt, meg ilyen kifogások voltak.
Most egy TT bedobja ugyanazt a dolgot, erre pedig pont a fordítottja lesz az arány... akkor alig volt pár igen és tele volt nem szavazattal. Aki akkor a nemre nyomott és most igent, az segget csinál a szájából.


szerintem meg egyértelműen a reset-láz miatt van ennyi diablos topic, meg mostanában többet látok belőle mint régebben, semmi köze a taghez

Quote (josheide @ 4 Apr 2011 19:14)
Igazából ez egy nagyon jó karrierépítési lehetőség: gondolj bele ha csak van egy tt-d de lófaszt nem csinálsz sose fognak előléptetni.


ezzel meg nem értem mire akarsz kilyukadni
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Apr 4 2011 11:37am
Quote (Klontar @ 4 Apr 2011 19:36)
szerintem meg egyértelműen a reset-láz miatt van ennyi diablos topic, meg mostanában többet látok belőle mint régebben, semmi köze a taghez



ezzel meg nem értem mire akarsz kilyukadni


csak vergődöm és hisztizek. amúgy az igenre nyomtam, csak nem tudom, a múltkor miért nem lehetett megszavazni .

This post was edited by CyberPunk666 on Apr 4 2011 11:38am
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Apr 4 2011 11:37am
Quote (Klontar @ 4 Apr 2011 22:36)
szerintem meg egyértelműen a reset-láz miatt van ennyi diablos topic, meg mostanában többet látok belőle mint régebben, semmi köze a taghez



ezzel meg nem értem mire akarsz kilyukadni


Arra hogy mindjárt junior mod leszel, aztán mod és bannolhatod végre Petit. :)
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Apr 4 2011 11:56am
Quote (Klontar @ Apr 4 2011 02:46pm)
az lenne a kérdésem, hogy érdekelne-e titeket egy külön subforum Diablonak?
gondoltam megkérdezem tőletek egyáltalán van-e rá igény, mielőtt még (felesleges) site suggestion lesz belőle

a subforum egyelőre egy Diablo-related "hunsub"ról szólna a tradelést leszámítva, arra ott lesz a 20 FG limites topic, illetve a Trading Grounds (nem hiszem hogy egyelőre túl nagy igény lenne magyar Diablo trade forumra)

úgy nézne ki mint ez a két subforum (magyarul természetesen...)
http://forums.d2jsp.org/forum.php?f=149 --> http://forums.d2jsp.org/forum.php?f=138
http://forums.d2jsp.org/forum.php?f=150 --> http://forums.d2jsp.org/forum.php?f=164

szerintem lenne értelme, mert jól járnak vele azok akik Diabloznak:
    így egy helyen lennének a Diablos stickyk, guidek, price checkek és minden a játékkal kapcsolatos kérdés és téma
    szabad(abb)an lehetne postolni ingame kérdéseket, cuccolás, pvp, pricecheck és hasonló jellegű topicokat
    könnyebben találnának rá a megfelelő emberekre, akik nem hánynak be, hanem érdekli őket a téma és tudnak segíteni, csatlakoznának egy duelezéshez, stb
    ebből következően könnyebb kiszűrni a Diablo-related témákat is a tömegből

és jól járnak azok is akik abbahagyták már egy ideje és igazából nem emiatt a játék miatt járnak fel a hunsubra:
    nem kéne annyi Diablós topicot látniuk, illetve elkerülnénk a spamot és a timégtoljátokeztaszartwink.gif-szerű postokat
    ha valaki új tévedne ide, ő is külön részlegbe tudná postolni a kérdését és nem lenne drámázás/flame/spam a dologból, hogy miért nem egy adott stickyben kérdezi meg (amikor még nem is járt itt előtte)

ha vannak további pro/kontra érveitek, nyugodtan postoljátok ide és beleeditelem az első postba

a spamot korlátozzátok a minimumra ha lehetséges
köszönöm

:cheers:


a szabad velemeny nyilvanitas neveben leszarom
Member
Posts: 23,789
Joined: May 23 2006
Gold: 70,255.00
Apr 4 2011 12:07pm
mi a fasznak
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Apr 4 2011 01:26pm
az egy pokeball, te failgyerek
Member
Posts: 37,224
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
Apr 4 2011 01:31pm
Quote (bajcli @ 4 Apr 2011 21:26)
az egy pokeball, te failgyerek


a szakértő megszólalt :D h állsz benne?
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Apr 4 2011 01:32pm
Quote (bajcli @ Apr 4 2011 08:26pm)
az egy pokeball, te failgyerek


l2polandball noob
Member
Posts: 17,415
Joined: Jan 31 2007
Gold: 3,065.00
Apr 4 2011 01:34pm
Szerintem lehetne csinálni, bár nem sok ember van még szerintem aki diablozik. ^^
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Apr 4 2011 01:58pm
Quote (ReDEyeS @ 4 Apr 2011 21:31)
a szakértő megszólalt :D h állsz benne?


fireredet, heartgoldot meg a whiteot mar vegigvittem ofc (emeraldot regebben), most akarom majd megvenni a platinumot, mert elvonasi tuneteim vannak :/

@taszilow: l2pokeball noob
Go Back To Magyar Topic List
Prev14567810Next
Closed New Topic New Poll