d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Hosszu Ut > :-)
Prev14567835Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Mar 9 2011 12:12am
Quote (josheide @ 9 Mar 2011 08:01)
Hogy rakhat valaki lvl 99 palára zakát?


hogy rakhat zaka lvl 99 palára zakát?
Member
Posts: 6,471
Joined: Aug 3 2006
Gold: 0.00
Mar 9 2011 12:50am
Quote (Namechange @ 9 Mar 2011 07:12)
hogy rakhat zaka lvl 99 palára zakát?


hogy rakhat zaka lvl 99 zakára zakát?
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Mar 9 2011 01:04am
Quote (LindaPpP @ Mar 9 2011 02:30am)
Ha én nem küldök van ki küldjön ?
(és nőnemű)


überpro bármikor kiküld bárkit aztán...

This post was edited by beni on Mar 9 2011 01:04am
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
Mar 9 2011 01:17am
Quote (beni @ Mar 9 2011 09:04am)
überpro bármikor kiküld bárkit aztán...


jol leszophatja magát!
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
Mar 9 2011 01:59am
Üdv itt
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Mar 9 2011 02:18am
Quote (LindaPpP @ 9 Mar 2011 01:55)
Pedig ő Magyar részleg legalább 90%nál normálisabb : )


juj miért bántasz :'(

de azért Rezs megvédett :DDD

Beni te megint érdemben szoltál a topikhoz :D
Member
Posts: 2,284
Joined: Apr 9 2004
Gold: 1,021.00
Mar 9 2011 02:38am
Aranyosak vagytok!
Member
Posts: 31,127
Joined: May 29 2006
Gold: 22,696.08
Trader: Trusted
Mar 9 2011 03:10am
Quote (turohazi @ 9 Mar 2011 02:49)
Sziasztok!

Nos elég hosszú utat jártam be mire ide találtam... :-)
(most tudtam meg hogy van egy ilyen hazai topic)

Eszerint van még aktív magyar réteg itt JSP-n? :-)


üdv:
t


Üdv itt! :D

Remélem jól fogod érezni magad, de amint láthatod nem egyszerű az élet... ;) :P

Lényegében 1 jótanácsot tudnék adni: Take it easy! ^^
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Mar 9 2011 03:10am
Quote (Inakwo @ Mar 9 2011 09:18am)
juj miért bántasz :'(

de azért Rezs megvédett :DDD

Beni te megint érdemben szoltál a topikhoz :D


az én fejemben teljesen ontopic voltam : D
Retired Moderator
Posts: 17,423
Joined: Aug 8 2005
Gold: 1,486.07
Trader: Trusted
Mar 9 2011 03:19am
Üdv itt turohazi!

Egyébként a felmerülő vitába csak annyit mondanék, hogy az újak ott rontják el a dolgot, hogy
mindent mindig jobban tudnak, és ez természetesen az összeszokott közösségnek nem tetszik,
ami valahol szerintem érthető is.
Amúgy nem nevezném rossz helynek a hunsubot, persze van, volt pár olyan alak, aki itt akarja
kiélni az elnyomottságát, de én azt mondanám, hogy ez a 10%. Csak tudni kell kezelni a többieket,
ami simán működik, ha tisztelnek. Azt viszont kiérdemelni kell, amit csak azzal tudsz, hogy a közösség
hangját megtalálod. Vagy nem tudom jobban megfogalmazni, de szerintem a többség érteni fogja
miről karattyolok. :D
Lehet ritkán járok mostmár ide, de ettől még az egyik legjobb közösségnek látom. Azért elég sok barátság
szövődött itt, és ha olyan dolgokról van szó, akkor nagyon összetartó is.

*csöpögős post off*
Go Back To Magyar Topic List
Prev14567835Next
Add Reply New Topic New Poll