d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Nagyon Drámai Sztorim Van
Prev14567816Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,253
Joined: Sep 1 2010
Gold: 100.00
Jan 7 2011 05:20pm
Quote (jarabekg @ Jan 8 2011 01:18am)
én már gimibe is hányingerrel néztem a cukimuki kétnaponta mégismással összejövős nagyszerelmesaztán kéthónapután mégisvége kapcsolatokat

rosszabb mintegy kampiló


csak az irigység papa :D
amúgy ez egy jó topik lesz
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jan 7 2011 05:20pm
Quote (jarabekg @ Jan 8 2011 12:18am)
én már gimibe is hányingerrel néztem a cukimuki kétnaponta mégismással összejövős nagyszerelmesaztán kéthónapután mégisvége kapcsolatokat

rosszabb mintegy KALIMPO


fixd, tényleg vízízű




amugy ennyi idősen párkapcsolatban keresni a mókát, pff ráér majd az ember bőven
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Jan 7 2011 05:21pm
Quote (Epiphone @ 8 Jan 2011 01:20)
csak az irigység papa :D
amúgy ez egy jó topik lesz


wtf

annyira kis gyökér vagy
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jan 7 2011 05:21pm
Quote (Epiphone @ 8 Jan 2011 01:15)
én amúgy szakközépiskolába járok :)



hogy érted?


Pedig ki is emeltem, na jó mondjuk csak kötekedni akartam, mert furán fogalmaztál.

sok sikert meg minden!
Member
Posts: 13,857
Joined: Jul 12 2008
Gold: 0.00
Jan 7 2011 05:21pm
Quote (bajcli @ 8 Jan 2011 00:19)
pedig reméltem, hogy egy fél oldalas fresh prince of bel-air TROLOLOL lesz


Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jan 7 2011 05:21pm
Quote (jarabekg @ Jan 8 2011 12:18am)
én már gimibe is hányingerrel néztem a cukimuki kétnaponta mégismással összejövős nagyszerelmesaztán kéthónapután mégisvége kapcsolatokat

rosszabb mintegy kampiló


ez előfordul 30 évesen is, csak akkor kicsit más léptékkel halad a kapcsolat
Member
Posts: 8,253
Joined: Sep 1 2010
Gold: 100.00
Jan 7 2011 05:23pm
Quote (anyd @ Jan 8 2011 01:20am)
fixd, tényleg vízízű




amugy ennyi idősen párkapcsolatban keresni a mókát, pff ráér majd az ember bőven


most mondd, hogy balfasz, aki csajozik ilyen idősen komolyan. azt meg nem mondtam, hogy benkő vagyok és feleséget keresek..
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Jan 7 2011 05:23pm
Quote (Epiphone @ 8 Jan 2011 01:23)
most mondd, hogy balfasz, aki csajozik ilyen idősen komolyan. azt meg nem mondtam, hogy benkő vagyok és feleséget keresek..


oké, leszarom

de miért is nyitottál ennek a szarnak topikot?
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jan 7 2011 05:24pm
Quote (Epiphone @ Jan 8 2011 12:23am)
most mondd, hogy balfasz, aki csajozik ilyen idősen komolyan. azt meg nem mondtam, hogy benkő vagyok és feleséget keresek..


én nem ezt mondtam, bárcsak én is tudnék ilyen önfeledt boldog lenni... mindenki ott keresi a boldogságot ahol találja...
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Jan 7 2011 05:25pm
Quote (Epiphone @ 8 Jan 2011 00:07)
jobb oldalt (bulikép azért van ilyen hacukába)
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/hs077.snc6/168713_178228902210016_100000687216611_460151_1040105_n.jpg

előnyös kép: (középső)
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/hs046.snc6/167653_190465410967911_100000133590123_757114_867065_n.jpg

az a baj, nincs még nekem se tul sok képem, de nagyon szerelmes vagyok :)


bazmeg ezekért már akkor is büntetnek ha csak ránézem, mennyémá
Go Back To Magyar Topic List
Prev14567816Next
Add Reply New Topic New Poll