d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Búvár Topic
Prev145678Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Sep 4 2011 08:27am
most nézem, hogy a leghosszabb merülés 48h és 8 perc (az időre mentek rá, semmi egyéb célja nem volt a merülésnek)

meglep, hogy csak ennyi
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Sep 4 2011 08:29am
Quote (beni @ 4 Sep 2011 16:27)
most nézem, hogy a leghosszabb merülés 48h és 8 perc (az időre mentek rá, semmi egyéb célja nem volt a merülésnek)

meglep, hogy csak ennyi


Ja hát gondolj bele kajálás elég macerás lehet.
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Sep 4 2011 08:32am
Quote (ElCapitano @ Sep 4 2011 03:29pm)
Ja hát gondolj bele kajálás elég macerás lehet.


folyékony cuccot ivott (egyébként macerás, de lehet enni víz alatt is...mondjuk sós vízben lehet, hogy annyira nem szerencsés)
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Sep 4 2011 11:15am
Quote (beni @ 4 Sep 2011 16:32)
folyékony cuccot ivott (egyébként macerás, de lehet enni víz alatt is...mondjuk sós vízben lehet, hogy annyira nem szerencsés)


Meg gondolom alvás is necces, mert azért vízben tökmás. ha meg túlsok speciális körülményt/eszközt használnak nem igazi merülés.
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Sep 4 2011 11:25am
Quote (ElCapitano @ Sep 4 2011 06:15pm)
Meg gondolom alvás is necces, mert azért vízben tökmás. ha meg túlsok speciális körülményt/eszközt használnak nem igazi merülés.


mi a fasznak aludni?3 nap simaliba
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Sep 4 2011 12:00pm
Quote (ElCapitano @ Sep 4 2011 06:15pm)
Meg gondolom alvás is necces, mert azért vízben tökmás. ha meg túlsok speciális körülményt/eszközt használnak nem igazi merülés.


megnéztem a videót és azt mondta, hogy alig tudott 20 percet aludni, mert minden zajra felébredt

de egyébként én kívülállóként az alvást sem látom neccesnek (holott nyilván az volt, ha nem bírta...) mert full-face maszkban nem eshet ki a szádból a reduktor és nagyon könnyen fel is tudnak annyi levegővel tankolni, hogy órákig kitartson
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Sep 4 2011 01:42pm
Quote (beni @ 4 Sep 2011 20:00)
megnéztem a videót és azt mondta, hogy alig tudott 20 percet aludni, mert minden zajra felébredt

de egyébként én kívülállóként az alvást sem látom neccesnek (holott nyilván az volt, ha nem bírta...) mert full-face maszkban nem eshet ki a szádból a reduktor és nagyon könnyen fel is tudnak annyi levegővel tankolni, hogy órákig kitartson


Hát szerintem ez pszichológiailag terhel meg, nem is annyira fizikálisan.
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Sep 4 2011 01:46pm
Quote (beni @ 4 Sep 2011 20:00)
megnéztem a videót és azt mondta, hogy alig tudott 20 percet aludni, mert minden zajra felébredt

de egyébként én kívülállóként az alvást sem látom neccesnek (holott nyilván az volt, ha nem bírta...) mert full-face maszkban nem eshet ki a szádból a reduktor és nagyon könnyen fel is tudnak annyi levegővel tankolni, hogy órákig kitartson


én szimplán félnék attól, hogy valami rosszul sül el és megfulladok

amint kapitány is leírta
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Sep 4 2011 01:46pm
búvárkodtam kicsit horvátországban, ilyen full amatőr módon 1 búvárszemüveggel, de már ez is tök élvezetes volt, bár azért lusta lennék komolyan elkezdeni ezzel foglalkozni
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Sep 4 2011 02:08pm
Quote (RRC @ Sep 4 2011 08:46pm)
én szimplán félnék attól, hogy valami rosszul sül el és megfulladok

amint kapitány is leírta

nem tudom, én simán ellazulok a vízben, főleg ha kellemesen meleg van ... mondjuk alvás az más tészta
Go Back To Magyar Topic List
Prev145678Next
Add Reply New Topic New Poll