d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Bulvár Topic
Prev14567812Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 41,466
Joined: Jul 9 2005
Gold: 4,673.69
Feb 27 2011 03:54pm
Quote (Genthor @ 21 Dec 2010 20:09)
Csak hogy legyen egy ilyenünk is. Jöhet ide a sok szenny.

A világ legszörnyűbb anyósa: letépte menye mellbimbóját
http://velvet.hu/blogok/randi/2010/12/21/avilaglegszornyubbanyosaleteptemenyemellbimbojat/

Mint megírtuk, van olyan is, hogy vej és anyós között szerelmi viszony alakul ki. Ha ez a brit hölgy a világ legszeretőbb anyósa, akkor most az amerikai rendőrségi hírekben valószínűleg megtaláltuk a világ legszörnyűbb anyósát is. A klasszikus viccekben mindig a férj áll hadilábon felesége anyjával, de a 46 éves Amilia Oveide esetében egy meny-anyós konfliktusról van szó. Illetve valószínűleg most már csak volt, hiszen Oveide a menyével lezavart incidens kapcsán nyilván visszatér a börtönbe.

A világ legszörnyűbb anyósa címre eséllyel pályázó hölgy ugyanis a The Smoking Gun tudósítása szerint már korábban is ült, kábítószer-ügyben. Ekkor, 2003-ban készült róla a mellékelt (lásd lent) rendőrségi fotó. Fia, Jason Cadney most 26 éves, aki egy nála 4 évvel idősebb nőt vett feleségül. Mivel az anyós most újra szabadlábon volt, egy este mindhárman otthon italoztak, majd az anyós egyszer csak elment, és egy ismeretlen férfival tért vissza. Ezt Jason Cadney kifogásolta, aminek kapcsán éjjel 3-kor anya és fia szóváltásba keveredtek. Amikor kezdett kiélesedni a szituáció, a meny is beszállt a veszekedésbe, természetesen anyósával szemben, férje oldalán.
Oveide erre nekiment saját menyének, és verekedés közben elkapta az asszony jobb mellbimbóját. Jó ideig csavarta és kapaszkodott bele, és a feleség csak úgy tudta leállítani anyósát, hogy behúzott neki egyet. Oveidét végül megfogták és kirakták a házból, de a meny ekkor a rendőrségi jelentés szerint nedvességet érzett nadrágjába tűrt pólóján. Miután megállapította, hogy vérről van szó, felhúzta a pólót, mire a ruha alól kiesett a mellbimbója. A feleség gyorsan felvette a földről, beletette egy nejlonzacskóba, és elment a kórházba, hogy visszavarrassa, amit anyósa letépett a testéről.

http://img210.imageshack.us/img210/6121/1862171380cc38afdc2b161.jpg

/e:
Ja és az első postoló utánam automatikusan homoszekszuális.


ostoba N!GG3R ÁLLAT!
Member
Posts: 41,466
Joined: Jul 9 2005
Gold: 4,673.69
Feb 27 2011 04:00pm
Quote (Genthor @ 12 Jan 2011 19:10)
Mivel haldoklik a hunsub, ezért feldobom a hangulatot egy kis bulvárral.


Tolvai Renáta 180000 plusz ÁFA fél órára

http://velvet.hu/celeb/2011/01/12/brutto%5Fketszazezer%5Fegy%5Fmegasztaros%5Ffel%5Forara/

Jók az órabérek.


Tényleg nem rossz órabér, én simán befizetnék egyre. Először pár percig kaktusszal pofozgatnám aztán erjesztett kantejjel gargalizáltatnám hogy még szebb legyen a hangja, utána meg ráharaptatnám a tenisz labdára a vonóhorgon és megkocsikáztatnám egy kicsit, és még bele is férnék a fél órába bőven :D
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Feb 27 2011 04:01pm
Quote (Rezs @ 27 Feb 2011 22:41)
ÖSSZESPERMÁZTA

"Így arra jutott, hogy ha péniszét belehelyezi az üvegbe, amelyet a nő ajkai érintettek, az már majdnem olyan, mintha szexelne vele"

mégis milyen üveg volt az hogy belefért a pénisze




neked legalább ez az olajtartály kéne hozzá, MI?

egyébként gondolom nesteas, vagy ilyesmi, vagy dunno milyen az üvegek amerikában.
Member
Posts: 41,466
Joined: Jul 9 2005
Gold: 4,673.69
Feb 27 2011 04:04pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 28 Feb 2011 00:01)
http://img2.photographersdirect.com/img/19309/wm/pd1086195.jpg

neked legalább ez az olajtartály kéne hozzá, MI?

egyébként gondolom nesteas, vagy ilyesmi, vagy dunno milyen az üvegek amerikában.


nem is azon van kiakadva mindenki hogy van egy hülye ember aki szerint megbaszni egy üveget egyenértékű egy szopással :D
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Mar 9 2011 03:35am
Én meg szívesen ledobnám az ilyen köcsögöt a panelház tetejéről...

http://index.hu/bulvar/2011/03/08/eletveszelyes_allapotban_van_a_fejbe_dobott_kislany/

http://index.hu/bulvar/2011/03/09/rendszeresen_dobaltak_a_tatabanyai_hazrol/

Code
Életveszélyesen megsérült az a kislány, akit hétfőn délután, egy tatabányai, 10 emeletes ház tetejéről dobtak meg egy pezsgősüveggel.
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Mar 9 2011 06:24am
Quote (beni @ 9 Mar 2011 13:19)


A fiatalasszonyt helyhiány miatt nem a műtöttek közé, hanem az újszülöttes osztályra vették fel, így azt kellett látnia, hogy az elviselhetetlen szenvedései közben azt kellett látnia, hogy boldog kismamák veszik körül a babáikkal.
ezen botránkoztam meg a legjobban
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Mar 15 2011 05:53am
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Mar 15 2011 07:18am
Quote (Genthor @ 15 Mar 2011 12:53)
http://velvet.hu/blogok/gumicukor/2011/03/15/szilikonmergezesbe%5Fpusztult%5Fel%5Fa%5Fmodell%5Fmellebe%5Fharapo%5Fkigyo/

Megps-elné valaki ezt a képet egy Wtf am i reading-es verzióra?

http://img710.imageshack.us/img710/6779/wtfamireading.jpg


úristen de ronda ez a csaj (a videón) :O

szegény kígyó :(
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Mar 15 2011 07:43am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Mar 15 2011 02:18pm)
úristen de ronda ez a csaj (a videón) :O

szegény kígyó :(


muszáj, hogy kamu legyen

hogy a picsába pusztulna már el szilikon mérgezésben?
Go Back To Magyar Topic List
Prev14567812Next
Add Reply New Topic New Poll