Quote (TresholdOfUniverse @ Dec 15 2010 09:09pm)
namost en nem leszolni akarom a dolgot de
ebben a sportban oldalra nem lehet kiterni vagy miafasz?
masreszt meg eleg balfaszul neznek ki ezek a kitoresek... egyensulya nulla es ha nem skerul neki ahogy akarta epp hogy csak el nem esik magatol
elegee wtf amit ebbena videoban csinalnak
ki lehet térni oldalra, csak egy támadást könnyebb oldalirányba korrigálni, mint megnyújtani, a kitörések pedig, így a leggyorsabbak, ezért használja őket mindenki... az egyensúly megtartása ofc nehezebb, de ritkán van hogy valaki kitöréséből, egyik vagy másik ne szerzne pontot. Nagyobb súlycsoportba azért máshogy néz ki...
http://www.youtube.com/watch?v=4fb19RX0cbQ