d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Új Hifi
Prev1456
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Nov 4 2010 02:09pm
Quote (RedBlueDevils @ 4 Nov 2010 00:58)
nos ebből látszik hogy ki a tard....
akkor én most egy nyomorék faszvagyok mert nem illeszkedek be hunon és nem nyalom a seggeket?
sztem igenis vannak olyanok akik elfogadtak.
ha nem, akkor szopjanak le akikre éppen célzok :)

tudok nekem az a fontos, hogy az életben (tudod RL!!!) fogadjanak el.


:szipiszopi:


Amúgy meg leszarom, nem használok hifit, telefonon hallgatok zenét, meg a baszott nagy Creative 5.1-es hangfalrencceremen.
Member
Posts: 30,226
Joined: Jun 9 2008
Gold: 10.00
Nov 4 2010 02:14pm
Quote (Smat @ Nov 4 2010 08:09am)
:szipiszopi:


Amúgy meg leszarom, nem használok hifit, telefonon hallgatok zenét, meg a baszott nagy Creative 5.1-es hangfalrencceremen.




lÓl mekkora lÓl

This post was edited by Locy on Nov 4 2010 02:15pm
Member
Posts: 18,943
Joined: Nov 28 2009
Gold: 252.12
Nov 5 2010 08:38pm
Hogy te mekkora egy szutyok fasz vagy hogy reportotál!
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Nov 6 2010 02:32am
Quote (Baleee @ Nov 4 2010 02:53pm)
Lofaszt alkalmatlan.

Am meg filmhez is epikus. Főleg, ha jó helyekre van belőve.


96kbites mp3akkal valóban mind1 hogy min hallgatsz~~
Member
Posts: 1,175
Joined: May 22 2010
Gold: 0.00
Warn: 10%
Nov 6 2010 03:06am
nagyon epik hszek vannak :thumbsup:
Go Back To Magyar Topic List
Prev1456
Add Reply New Topic New Poll