Quote (RedBlueDevils @ 4 Nov 2010 00:58)
nos ebből látszik hogy ki a tard....
akkor én most egy nyomorék faszvagyok mert nem illeszkedek be hunon és nem nyalom a seggeket?
sztem igenis vannak olyanok akik elfogadtak.
ha nem, akkor szopjanak le akikre éppen célzok 
tudok nekem az a fontos, hogy az életben (tudod RL!!!) fogadjanak el.
:szipiszopi:
Amúgy meg leszarom, nem használok hifit, telefonon hallgatok zenét, meg a baszott nagy Creative 5.1-es hangfalrencceremen.