d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Ki A Legnagyobb Troll A Husnubon
Prev1456
Closed New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 842
Joined: Sep 27 2010
Gold: 46.00
Oct 29 2010 06:53am
Quote (Oberon_os @ 29 Oct 2010 14:51)
lehet, hogy én értelmezem félre a troll jelentését, de a retardált hazudozós hülyegyerekek nem trollok, hanem retardált hazudozós hülyegyerekek.
Trollkodáshoz kell humor és irónia, szarkazmus vagy cinizmus, nem elég a kisebb iq, mint cipőméret típus. Tasziló nem buta, viszont nem humoros, csak idegesítő próbál lenni. Aki jó troll volt _szerintem_, az nerz, csökött, néha beni, kapitánygeci.


meg ez is igaz e!
főleg nerz

This post was edited by TheElderOfTheInternet on Oct 29 2010 06:53am
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Oct 29 2010 02:50pm
Quote (Oberon_os @ 29 Oct 2010 14:51)
lehet, hogy én értelmezem félre a troll jelentését, de a retardált hazudozós hülyegyerekek nem trollok, hanem retardált hazudozós hülyegyerekek.
Trollkodáshoz kell humor és irónia, szarkazmus vagy cinizmus, nem elég a kisebb iq, mint cipőméret típus.
Tasziló nem buta, viszont nem humoros, csak idegesítő próbál lenni. Aki jó troll volt _szerintem_, az nerz, csökött, néha beni, kapitánygeci.


this

hülyeség =/= trollság
Go Back To Magyar Topic List
Prev1456
Closed New Topic New Poll