Quote (Oberon_os @ 29 Oct 2010 14:51)
lehet, hogy én értelmezem félre a troll jelentését, de a retardált hazudozós hülyegyerekek nem trollok, hanem retardált hazudozós hülyegyerekek.
Trollkodáshoz kell humor és irónia, szarkazmus vagy cinizmus, nem elég a kisebb iq, mint cipőméret típus. Tasziló nem buta, viszont nem humoros, csak idegesítő próbál lenni. Aki jó troll volt _szerintem_, az nerz, csökött, néha beni, kapitánygeci.
meg ez is igaz e!
főleg nerz
This post was edited by TheElderOfTheInternet on Oct 29 2010 06:53am