d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Jano > Ty A Blockot
Prev14567812Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Oct 1 2010 04:12am
en mindenkit blokkoltam, szoptatok!
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
Oct 1 2010 04:13am
Quote (Alestorm @ Oct 1 2010 10:11am)
nem


Quote (Inakwo @ Oct 1 2010 10:12am)
nem csak LOlivér engedélyével


akkor csalok =(
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
Oct 1 2010 04:13am
Quote (Alestorm @ 1 Oct 2010 12:11)
nem


hogy van az, hogy mindenki tud a kutyákról, mindenki elnéz felette, és a temérdek spammel foglalkoznak csak a modok ?
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Oct 1 2010 04:14am
Quote (banyek @ 1 Oct 2010 11:13)
hogy van az, hogy mindenki tud a kutyákról, mindenki elnéz felette, és a temérdek spammel foglalkoznak csak a modok ?


ki nem szarja le? ártottak neked? nem hiszem akkro meg szarjá már rá
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
Oct 1 2010 04:15am
ezaz :D
bitch fight

Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Oct 1 2010 04:15am
Quote (banyek @ 1 Oct 2010 12:13)
hogy van az, hogy mindenki tud a kutyákról, mindenki elnéz felette, és a temérdek spammel foglalkoznak csak a modok ?


korrupt modok
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Oct 1 2010 04:15am
Quote (banyek @ Oct 1 2010 10:13am)
hogy van az, hogy mindenki tud a kutyákról, mindenki elnéz felette, és a temérdek spammel foglalkoznak csak a modok ?


a multik felett is elnéz mindenki
Member
Posts: 15,636
Joined: Jan 6 2008
Gold: 280.53
Oct 1 2010 04:15am
Quote (banyek @ 1 Oct 2010 11:13)
hogy van az, hogy mindenki tud a kutyákról, mindenki elnéz felette, és a temérdek spammel foglalkoznak csak a modok ?


a spamet kurvára leszarja mindegyik
de ha flamelek valakit ott a +10
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Oct 1 2010 04:16am
Quote (banyek @ 1 Oct 2010 12:13)
hogy van az, hogy mindenki tud a kutyákról, mindenki elnéz felette, és a temérdek spammel foglalkoznak csak a modok ?


havi másfél milkából igencsak megpimpelhetnéd az accountod
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
Oct 1 2010 04:16am
mekkora már a bot szerverpark ? Sikerült az utolsó ventris beszélgetés óta újítani ? Pénz még mindig jön be belőle? Még mindig 1:3-1:4 arányban árulja lacketto, meg a többi kutya ? Még mindig szenvedtek a bot configgal? Sikerült megoldani az eebayes oldalt? Így akkor már pár klikkből jön is a pénz?
Go Back To Magyar Topic List
Prev14567812Next
Closed New Topic New Poll