☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Jano > Ty A Blockot
Prev
1
4
5
6
7
8
12
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 1947
Replies: 118
Track Topic
Taszilo.^
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold
:
3,000.00
#51
Oct 1 2010 04:12am
en mindenkit blokkoltam, szoptatok!
harcikacsa17
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold
:
0.00
#52
Oct 1 2010 04:13am
Quote (Alestorm @ Oct 1 2010 10:11am)
nem
Quote (Inakwo @ Oct 1 2010 10:12am)
nem csak LOlivér engedélyével
akkor csalok =(
banyek
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold
:
0.31
#53
Oct 1 2010 04:13am
Quote (Alestorm @ 1 Oct 2010 12:11)
nem
hogy van az, hogy mindenki tud a kutyákról, mindenki elnéz felette, és a temérdek spammel foglalkoznak csak a modok ?
Inakwo
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold
:
2,366.74
#54
Oct 1 2010 04:14am
Quote (banyek @ 1 Oct 2010 11:13)
hogy van az, hogy mindenki tud a kutyákról, mindenki elnéz felette, és a temérdek spammel foglalkoznak csak a modok ?
ki nem szarja le? ártottak neked? nem hiszem akkro meg szarjá már rá
kusziyoker
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold
:
794.44
#55
Oct 1 2010 04:15am
ezaz
bitch fight
My_Acc_Is_Bazur
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold
:
3,000.69
#56
Oct 1 2010 04:15am
Quote (banyek @ 1 Oct 2010 12:13)
hogy van az, hogy mindenki tud a kutyákról, mindenki elnéz felette, és a temérdek spammel foglalkoznak csak a modok ?
korrupt modok
sylke
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold
:
710.00
#57
Oct 1 2010 04:15am
Quote (banyek @ Oct 1 2010 10:13am)
hogy van az, hogy mindenki tud a kutyákról, mindenki elnéz felette, és a temérdek spammel foglalkoznak csak a modok ?
a multik felett is elnéz mindenki
Alestorm
Member
Posts: 15,636
Joined: Jan 6 2008
Gold
:
280.53
#58
Oct 1 2010 04:15am
Quote (banyek @ 1 Oct 2010 11:13)
hogy van az, hogy mindenki tud a kutyákról, mindenki elnéz felette, és a temérdek spammel foglalkoznak csak a modok ?
a spamet kurvára leszarja mindegyik
de ha flamelek valakit ott a +10
josheide
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold
:
33,265.80
#59
Oct 1 2010 04:16am
Quote (banyek @ 1 Oct 2010 12:13)
hogy van az, hogy mindenki tud a kutyákról, mindenki elnéz felette, és a temérdek spammel foglalkoznak csak a modok ?
havi másfél milkából igencsak megpimpelhetnéd az accountod
banyek
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold
:
0.31
#60
Oct 1 2010 04:16am
mekkora már a bot szerverpark ? Sikerült az utolsó ventris beszélgetés óta újítani ? Pénz még mindig jön be belőle? Még mindig 1:3-1:4 arányban árulja lacketto, meg a többi kutya ? Még mindig szenvedtek a bot configgal? Sikerült megoldani az eebayes oldalt? Így akkor már pár klikkből jön is a pénz?
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
4
5
6
7
8
12
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact