d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Vsg?
Prev145678Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 15,009
Joined: Jul 3 2008
Gold: 10.66
Sep 30 2010 09:47am
Quote (Cpt_Ghost @ 30 Sep 2010 16:13)
nincs olyan hogy rossz reklám u know


ez hogy jön ide?
Member
Posts: 12,351
Joined: Mar 25 2006
Gold: 62.00
Sep 30 2010 09:49am
Quote (Psyclon @ 30 Sep 2010 17:47)
hova? oO


barati cashgame
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 79.11
Sep 30 2010 09:49am
Quote (fleSs @ 30 Sep 2010 17:49)
barati cashgame


rl? :D mert az ki van csukva mondjuk ps is :(
Member
Posts: 12,351
Joined: Mar 25 2006
Gold: 62.00
Sep 30 2010 09:50am
Quote (Psyclon @ 30 Sep 2010 17:49)
rl? :D mert az ki van csukva mondjuk ps is :(


rl gyanus
ne csukjal ki itt semmit :D
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Sep 30 2010 09:52am
érdekel
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Sep 30 2010 10:53am
én miért nem kaptam pmet? :(
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Sep 30 2010 10:57am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 30 Sep 2010 18:53)
én miért nem kaptam pmet? :(


én kaptam, haha!
szerintem csak a prók kaptak, és tudja, hogy én az vagyok.
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Sep 30 2010 10:57am
Quote (bajcli @ 30 Sep 2010 18:57)
én kaptam, haha!
szerintem csak a prók kaptak, és tudja, hogy én az vagyok.


de én is pró vagyok! :angry:
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Sep 30 2010 10:58am
Én azt nem értem hogy aki itt cryol h "Mi értelme volt reportolni?!?!?!" az miért sír? :c
VSG-nek meg egészségére, pont leszarom.


/care



/e én is kaptam pmet de töröltem.

This post was edited by Smat on Sep 30 2010 10:58am
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Sep 30 2010 10:58am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 30 Sep 2010 18:57)
de én is pró vagyok!  :angry:


nem, neked életed van.
a kettő együtt nem működik :wacko:
Go Back To Magyar Topic List
Prev145678Next
Closed New Topic New Poll