d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Egy Kis Adományt A Szegényeknek
Prev14567827Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Aug 16 2010 05:13pm
Quote (TimeMaker @ 17 Aug 2010 00:07)
hmm sugárzik az értelem, nemtom hány éves vagy de biztos kis pöcs


20 éves NAGY FASZ vagyok, ééééérteeeeem?
Takarodj vissza a lyukba ahonnan jottél

Quote (TimeMaker @ 17 Aug 2010 00:12)
amért még új vok itt nemvok inas h eltürjem h gecizik egy nyomorult, ink egy barátom se lesz
ja h ö lenne az, hát elolvasni elolvastam, vagy ink csak átfutottam.


hat, hogy itt baratod nem lesz, az fix
konnyen elintezzuk, oke?
balfasz

This post was edited by Moonflow on Aug 16 2010 05:14pm
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Aug 16 2010 05:14pm
ésmostjóéjt

Quote (Moonflow @ 17 Aug 2010 01:13)
20 éves NAGY FASZ vagyok, ééééérteeeeem?
Takarodj vissza a lyukba ahonnan jottél


xd

This post was edited by Namechange on Aug 16 2010 05:14pm
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Aug 16 2010 05:14pm
debrecen...

Kozma Péter

Fekete Dániel

mond neked valamit ez a 2 név? mindketten 20 évesek

Quote (Moonflow @ 17 Aug 2010 01:13)
20 éves NAGY FASZ vagyok, ééééérteeeeem?
Takarodj vissza a lyukba ahonnan jottél



hat, hogy itt baratod nem lesz, az fix
konnyen elintezzuk, oke?
balfasz


szegényt első nap bekúrni a mélyvízbe :DDDDDDD

This post was edited by bbaallaaggee on Aug 16 2010 05:17pm
Member
Posts: 34
Joined: Aug 16 2010
Gold: 10.70
Warn: 10%
Aug 16 2010 05:16pm
Quote (bbaallaaggee @ Aug 17 2010 01:14am)
debrecen...

Kozma Péter

Fekete Dániel

mond neked valamit ez a 2 név? mindketten 20 évesek


kozma péter talán, ha van egy kozma edina nevü húga

jó8 namechange
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Aug 16 2010 05:18pm
Quote (TimeMaker @ 17 Aug 2010 01:16)
kozma péter talán, ha van egy kozma edina nevü húga

jó8 namechange


nem stimmel

mindegy
Member
Posts: 34
Joined: Aug 16 2010
Gold: 10.70
Warn: 10%
Aug 16 2010 05:18pm
Quote (Moonflow @ Aug 17 2010 01:13am)
20 éves NAGY FASZ vagyok, ééééérteeeeem?
Takarodj vissza a lyukba ahonnan jottél



hat, hogy itt baratod nem lesz, az fix
konnyen elintezzuk, oke?
balfasz


sry moon nem akartam megsérteni a lelkivilágod, biztos ver téged eléggé az élet...am meg kuss, nem kérdeztelek
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Aug 16 2010 05:19pm
Quote (TimeMaker @ 17 Aug 2010 01:18)
sry moon nem akartam megsérteni a lelkivilágod, biztos ver téged eléggé az élet...am meg kuss, nem kérdeztelek


látom lassan kapcsolsz, hogy hogy működnek itt a dolgok. szerintem most menj el aludni...
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Aug 16 2010 05:21pm
Quote (TimeMaker @ 17 Aug 2010 00:18)
sry moon nem akartam megsérteni a lelkivilágod, biztos ver téged eléggé az élet...am meg kuss, nem kérdeztelek


itt mindenkit felszolitottal hozzaszolni a temahoz, amikor megcsinaltad a topicot, te agyatlan nyócker-menekult fogyatekos
addig nem verés ez az elettol, amig anyad jobban veri a farkam mint az elet engem
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 16 2010 05:22pm
cas
hallottam hogy jott ide valami uj gyerek
Member
Posts: 34
Joined: Aug 16 2010
Gold: 10.70
Warn: 10%
Aug 16 2010 05:23pm
Quote (Moonflow @ Aug 17 2010 01:21am)
itt mindenkit felszolitottal hozzaszolni a temahoz, amikor megcsinaltad a topicot, te agyatlan nyócker-menekult fogyatekos
addig nem verés ez az elettol, amig anyad jobban veri a farkam mint az elet engem


jólvan aludj, anyámat meg ne keverd bele...
Go Back To Magyar Topic List
Prev14567827Next
Closed New Topic New Poll