Quote (TimeMaker @ 17 Aug 2010 00:07)
hmm sugárzik az értelem, nemtom hány éves vagy de biztos kis pöcs
20 éves NAGY FASZ vagyok, ééééérteeeeem?
Takarodj vissza a lyukba ahonnan jottél
Quote (TimeMaker @ 17 Aug 2010 00:12)
amért még új vok itt nemvok inas h eltürjem h gecizik egy nyomorult, ink egy barátom se lesz
ja h ö lenne az, hát elolvasni elolvastam, vagy ink csak átfutottam.
hat, hogy itt baratod nem lesz, az fix
konnyen elintezzuk, oke?
balfasz
This post was edited by Moonflow on Aug 16 2010 05:14pm