Quote (Sup3RN0Va @ 31 Jul 2010 19:58)
igy könyebb a namechange féle cigányokat szídni
lassan kezdem azthinni hogy kiskorodban bajod volt a kissebbséggel
Quote (uberpro123 @ 31 Jul 2010 20:01)
fúúúbasszus moddal még soha nem értettem egyet ennyire.
this.
hogy te mekkora nyomorékvagy :DDDDDD
This post was edited by Namechange on Jul 31 2010 12:03pm