d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Jozef Vs Hunsub
Prev14567Next
Closed New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 24,690
Joined: Dec 24 2006
Gold: 64,467.50
Jul 31 2010 11:58am
Quote (sub0 @ 31 Jul 2010 19:56)
amugy hh nem TT?:O

igy könyebb a namechange féle cigányokat szídni
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jul 31 2010 12:00pm
Quote (Sup3RN0Va @ Jul 31 2010 05:58pm)
igy könyebb a namechange féle cigányokat szídni


shit
Member
Posts: 2,767
Joined: Aug 13 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jul 31 2010 12:00pm
Quote (Sup3RN0Va @ Jul 31 2010 05:58pm)
igy könyebb a namechange féle cigányokat szídni


:D
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jul 31 2010 12:01pm
Quote (ecneB @ Jul 31 2010 06:01pm)
Nem utalom, jokat tudok szorakozni a postjain neha-neha. Alapvetoen egy segitokesz, joszivu embernek tartom, aki eleg sok hulyeseget el tud kovetni (regebbi storyk).


THIS
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jul 31 2010 12:01pm
Quote (Sup3RN0Va @ Jul 31 2010 05:58pm)
igy könyebb a namechange féle cigányokat szídni


fúúúbasszus ex-moddal még soha nem értettem egyet ennyire.

this.

This post was edited by uberpro123 on Jul 31 2010 12:02pm
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jul 31 2010 12:02pm
Quote (uberpro123 @ Jul 31 2010 06:01pm)
fúúúbasszus moddal még soha nem értettem egyet ennyire.

this.


mivel?
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Jul 31 2010 12:02pm
Quote (Sup3RN0Va @ 31 Jul 2010 19:58)
igy könyebb a namechange féle cigányokat szídni


lassan kezdem azthinni hogy kiskorodban bajod volt a kissebbséggel

Quote (uberpro123 @ 31 Jul 2010 20:01)
fúúúbasszus moddal még soha nem értettem egyet ennyire.

this.


hogy te mekkora nyomorékvagy :DDDDDD

This post was edited by Namechange on Jul 31 2010 12:03pm
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jul 31 2010 12:02pm
Quote (uberpro123 @ 31 Jul 2010 20:01)
fúúúbasszus moddal még soha nem értettem egyet ennyire.

this.


:mellow:
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jul 31 2010 12:03pm
Quote (Namechange @ Jul 31 2010 07:02pm)
lassan kezdem azthinni hogy kiskorodban bajod volt a kissebbséggel


Kinek nem?
sőt, nekem így, felnőtten is sok bajom vele
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Jul 31 2010 12:09pm
Quote (uberpro123 @ 31 Jul 2010 20:01)
fúúúbasszus ex-moddal még soha nem értettem egyet ennyire.

this.


még az edit is fail :DD
beszarok :'DDD
Go Back To Magyar Topic List
Prev14567Next
Closed New Topic New Poll