Quote (CyberPunk666 @ Jul 29 2010 07:43pm)
ha az én barátnőm, szakítás közeli állapotban felhívna egy másik srácot, csak megkönnyítené a szakítást. ha nincs Ló jó a szamár is? vagy mi?
hajtsd el a kurva anyjába. azért nem kell, hogy legyen valaki. ez egy baromság, ha téged szeretne, akkor egyedül sírna ha szétmentek, és nem más csávó faszán ficánkolva.
ezt már rég lezártam magamba, csak azért voltam még vele 3-4 napot meg szét volt esve és fel akartam kicsit vidítani
Quote (ecneB @ Jul 29 2010 07:44pm)
Őszintén szólva azt nem értem, hogy milyen kapcsolat ez? Nem duktok, ez oké, mert az exe teszi ezt helyetted, akkor mi köt össze vele az elmondottaid után?
egy szóval se mondta senki h dugni fognak de sztem ez egyértelmű, célozgattam is rá utóbbi napokban h jó dugást...
This post was edited by fahrii on Jul 29 2010 11:46am