d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Kell A Következő 10es > Asd
Prev14567810Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jul 29 2010 11:42am
Quote (ecneB @ Jul 29 2010 07:40pm)
Úgy is csak nyögés lenne.. 2-3 hónap után megérdemel 2-3 nap kefélést...


azok a csúnya szteroidok
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jul 29 2010 11:43am
Quote (fahrii @ 29 Jul 2010 19:36)
ez nem ilyen egyszerű
hétfőn úgy volt h szakítunk, már 4-5 napon keresztül bőgött ezért mert szeret, és azzal fenyegetett h megy pestre a csávójához, kikísértem a vonat elé, még örültem is h megszabadultam tőle, erre debinél visszafordult
és emiatt a csávó kiakadt és azért jön h megbeszéljék és h minden kapcsolatot megszakítsanak


ha az én barátnőm, szakítás közeli állapotban felhívna egy másik srácot, csak megkönnyítené a szakítást. ha nincs Ló jó a szamár is? vagy mi?

hajtsd el a kurva anyjába. azért nem kell, hogy legyen valaki. ez egy baromság, ha téged szeretne, akkor egyedül sírna ha szétmentek, és nem más csávó faszán ficánkolva.
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jul 29 2010 11:44am
Quote (fahrii @ 29 Jul 2010 19:42)
azok a csúnya szteroidok


Őszintén szólva azt nem értem, hogy milyen kapcsolat ez? Nem duktok, ez oké, mert az exe teszi ezt helyetted, akkor mi köt össze vele az elmondottaid után?
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jul 29 2010 11:44am
Quote (fahrii @ 29 Jul 2010 19:41)
tettem egy próbát este, ment kb 12 órát és 1 rublika ment le, szal talán kibírja :D


Quote (Imdeth @ 29 Jul 2010 19:41)
excellent


pont akkor merülne le amikor a lényeg jön xd :DDDDD örök kétségek közt maradsz lol ^^ mekkora lenne.


imo dobd ki és kész.
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jul 29 2010 11:44am
Quote (CyberPunk666 @ Jul 29 2010 07:43pm)
ha az én barátnőm, szakítás közeli állapotban felhívna egy másik srácot, csak megkönnyítené a szakítást. ha nincs Ló jó a szamár is? vagy mi?

hajtsd el a kurva anyjába. azért nem kell, hogy legyen valaki. ez egy baromság, ha téged szeretne, akkor egyedül sírna ha szétmentek, és nem más csávó faszán ficánkolva.


ezt már rég lezártam magamba, csak azért voltam még vele 3-4 napot meg szét volt esve és fel akartam kicsit vidítani

Quote (ecneB @ Jul 29 2010 07:44pm)
Őszintén szólva azt nem értem, hogy milyen kapcsolat ez? Nem duktok, ez oké, mert az exe teszi ezt helyetted, akkor mi köt össze vele az elmondottaid után?


egy szóval se mondta senki h dugni fognak de sztem ez egyértelmű, célozgattam is rá utóbbi napokban h jó dugást... :D

This post was edited by fahrii on Jul 29 2010 11:46am
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jul 29 2010 11:45am
Quote (fahrii @ 29 Jul 2010 19:44)
ezt már rég lezártam magamba, csak azért voltam még vele 3-4 napot meg szét volt esve és fel akartam kicsit vidítani


Sajnos az nincs meg neked, ami felvidítaná, erre nem gondoltál? :D
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jul 29 2010 11:45am
Quote (fahrii @ 29 Jul 2010 19:44)
fel akartam kicsit vidítani


akkor miért nem dugtad meg? (bocsi, de ez magas labda volt)
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jul 29 2010 11:46am
Quote (CyberPunk666 @ Jul 29 2010 07:45pm)
akkor miért nem dugtad meg? (bocsi, de ez magas labda volt)


Quote (ecneB @ Jul 29 2010 07:45pm)
Sajnos az nincs meg neked, ami felvidítaná, erre nem gondoltál? :D


nincs hozzá kedvem, tegnap is rámmászott én meg félrebasztam és elmentem edzeni, egyedül az tartott mellette h reméltem h hosszabb távra is normalizálódok lelkileg annyira h kedvem legyen a dugáshoz (mert 1. osztályú a pinája meg a teste), de már annyira kivagyok h az élethez sincs sok

This post was edited by fahrii on Jul 29 2010 11:49am
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jul 29 2010 11:49am
Quote (fahrii @ 29 Jul 2010 19:46)
nincs hozzá kedvem, tegnap is rámmászott én meg félrebasztam és elmentem edzeni


xD Imho neked nem kell nő, gyanítom, hogy aszexuális vagy, vagy meleg..
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Jul 29 2010 11:49am
Quote (fahrii @ 29 Jul 2010 19:31)
szarok bele, az utóbbi 2-3 hónapban olyan geciségeket követtem el vele szembe hogy nemigaz :D


akkor meg mit sír a pofád.
abból amiket írtál itt a fórumon, nekem kurvára úgy tűnt, hogy leszarod a barátnődet + bármi mást szívesebben csinálsz kb, mint vele legyél...
mostmeg úgy viselkedsz, mint egy kétéves, és csak azért kellene, mert nem a tiéd, hanem valaki más bassza meg.
Go Back To Magyar Topic List
Prev14567810Next
Closed New Topic New Poll