d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Real Life Topik
Prev145678122Next
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 8,176
Joined: Mar 7 2009
Gold: 0.95
Warn: 60%
Jun 22 2010 01:55pm
Quote (chad05 @ 22 Jun 2010 21:54)
akkor fasza, régóta ki akarok menni haverokkal


jah csak villamos nem áll meg ott, szal el kell sétálni a margit híd budai hídfőjéről vagy a jászai mari tértől
Member
Posts: 4,823
Joined: Jan 18 2009
Gold: 11.00
Jun 22 2010 01:55pm
Quote (sunnymarcell @ 22 Jun 2010 20:55)
jah csak villamos nem áll meg ott, szal el kell sétálni a margit híd budai hídfőjéről vagy a jászai mari tértől


az nem para, ott is sétálnánk :)
Member
Posts: 18,943
Joined: Nov 28 2009
Gold: 252.12
Jun 22 2010 01:59pm
annyira besíírtam h lockolták a topikokat hogy kipróbátam a real lifeot :D
Member
Posts: 8,408
Joined: Jan 18 2009
Gold: 25.00
Warn: 40%
Jun 22 2010 02:00pm
Quote (RedBlueDevils @ 22 Jun 2010 20:59)
annyira besíírtam h lockolták a topikokat hogy kipróbátam a real lifeot :D


nem adta mi?
Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,050.00
Trader: Trusted
Jun 22 2010 02:00pm
Quote (RedBlueDevils @ Jun 22 2010 08:59pm)
annyira besíírtam h lockolták a topikokat hogy kipróbátam a real lifeot :D


A Ríl Lájf veszélyes! Ne probálja ki szakértő felügyelete nélkül!

This post was edited by Fezmin on Jun 22 2010 02:01pm
Member
Posts: 18,943
Joined: Nov 28 2009
Gold: 252.12
Jun 22 2010 02:03pm
Quote (Imdeth @ 22 Jun 2010 22:00)
nem adta mi?


lehetett volna jobb is de elmegy :)
Member
Posts: 8,408
Joined: Jan 18 2009
Gold: 25.00
Warn: 40%
Jun 22 2010 02:09pm
Quote (RedBlueDevils @ 22 Jun 2010 21:03)
lehetett volna jobb is de elmegy :)


elég overrated dolog
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Jun 22 2010 02:12pm
Quote (Imdeth @ 22 Jun 2010 22:09)
elég overrated dolog


de a grafikája odabasz
Banned
Posts: 8,176
Joined: Mar 7 2009
Gold: 0.95
Warn: 60%
Jun 22 2010 02:13pm
Quote (bbaallaaggee @ 22 Jun 2010 22:12)
de a grafikája odabasz


csak az a baj vele, hogy egyszer elbaszod, akkor nem kezdheted újra
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jun 22 2010 02:20pm
Annyira nincs mit csináljak mostanában irl, hogy teljesen befüggtem jspre...
Az ismerőseim közül vagy mindenkinek barátnője van, vagy nem eléggé partiarc. És ezért most sírok + úgy megnöveltem a postcount/dayemet hogy már nem is vagyok büszke rá :(
Ebbe nincs sok rl, de ez rám nem jellemző, a rosszérzést írtam le ami kerülget, és az iigencsak valóságos!

This post was edited by jarabekg on Jun 22 2010 02:21pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev145678122Next
Add Reply New Topic New Poll