Annyira nincs mit csináljak mostanában irl, hogy teljesen befüggtem jspre...
Az ismerőseim közül vagy mindenkinek barátnője van, vagy nem eléggé partiarc. És ezért most sírok + úgy megnöveltem a postcount/dayemet hogy már nem is vagyok büszke rá

Ebbe nincs sok rl, de ez rám nem jellemző, a rosszérzést írtam le ami kerülget, és az iigencsak valóságos!
This post was edited by jarabekg on Jun 22 2010 02:21pm