d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Keménykötéses
Prev14567841Next
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 8,176
Joined: Mar 7 2009
Gold: 0.95
Warn: 60%
Jun 21 2010 01:08pm
azt szeretem ebben a társaságban, hogy mindenkinek megvan a maga jelzője:matrac random, syl cigány, én nyomorék, adamz kicsi, stb.

ja és jozef

1. mi az a tegelés?
2. még mindig szuzsika, nem szuzika
Member
Posts: 5,000
Joined: Jul 4 2009
Gold: 118.00
Jun 21 2010 01:08pm
Quote (Szuzsika @ 21 Jun 2010 21:07)
csak nekem baszakszik a net, vagy másnak is??


nekemis... nem jön be a bnet :cry:
Member
Posts: 5,000
Joined: Jul 4 2009
Gold: 118.00
Jun 21 2010 01:09pm
Quote (sunnymarcell @ 21 Jun 2010 21:08)
azt szeretem ebben a társaságban, hogy mindenkinek megvan a maga jelzője:matrac random, syl cigány, én nyomorék, adamz kicsi, stb.

ja és jozef

1. mi az a tegelés?
2. még mindig szuzsika, nem szuzika


te télleg nem jöttél le h a google a barátod???

/e: Tegelésnek hívják a nagyvárosi graffitisek, amikor a csupasz falakra felfirkantják a nevüket

This post was edited by Sanyika on Jun 21 2010 01:10pm
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jun 21 2010 01:09pm
Quote (sunnymarcell @ 21 Jun 2010 20:08)
azt szeretem ebben a társaságban, hogy mindenkinek megvan a maga jelzője:matrac random, syl cigány, én nyomorék, adamz kicsi, stb.

ja és jozef

1. mi az a tegelés?
2. még mindig szuzsika, nem szuzika


a helyzet az, hogy rád a többiek jelzője is illik.
Member
Posts: 2,225
Joined: Aug 2 2008
Gold: 0.00
Jun 21 2010 01:09pm
Quote (sunnymarcell @ 21 Jun 2010 21:08)
azt szeretem ebben a társaságban, hogy mindenkinek megvan a maga jelzője:matrac random, syl cigány, én nyomorék, adamz kicsi, stb.

ja és jozef

1. mi az a tegelés?
2. még mindig szuzsika, nem szuzika


:blush:

Banned
Posts: 8,176
Joined: Mar 7 2009
Gold: 0.95
Warn: 60%
Jun 21 2010 01:09pm
Quote (Szuzsika @ 21 Jun 2010 21:07)
csak nekem baszakszik a net, vagy másnak is??


nekem is, kb. 10 perce lebaszott, persze élő online rádió ment tovább, azért msn-re nem tudtam felmenni

most már jó
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
Jun 21 2010 01:09pm
Quote (sunnymarcell @ 21 Jun 2010 21:08)
azt szeretem ebben a társaságban, hogy mindenkinek megvan a maga jelzője:matrac random, syl cigány, én nyomorék, adamz kicsi, stb.

ja és jozef

1. mi az a tegelés?
2. még mindig szuzsika, nem szuzika


nekem szuzika, úgy mint lackettő-lackettó
Member
Posts: 2,225
Joined: Aug 2 2008
Gold: 0.00
Jun 21 2010 01:10pm
Quote (banyek @ 21 Jun 2010 21:09)
nekem szuzika, úgy mint lackettő-lackettó


megcsináltad már überpornak a képet??? :o
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Jun 21 2010 01:10pm
:DD
ÍRD LE MÉG PÁRSZOR PLS HOGY MEKKORA PARTYARC VAGY/VOLTÁL ÁS HOGY MEKKORA RLED VAN
EZEN A FÓRUMON SENKINEK NINCS VALÓS ÉLETE
Member
Posts: 6,471
Joined: Aug 3 2006
Gold: 0.00
Jun 21 2010 01:11pm
Quote (zenebuddhizmus @ 21 Jun 2010 21:10)
:DD
ÍRD LE MÉG PÁRSZOR PLS HOGY MEKKORA PARTYARC VAGY/VOLTÁL ÁS HOGY MEKKORA RLED VAN
EZEN A FÓRUMON SENKINEK NINCS VALÓS ÉLETE


bántasz mindenkit :c


edit: egyébként vouch

This post was edited by ZsDanee on Jun 21 2010 01:11pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev14567841Next
Add Reply New Topic New Poll