Quote (sunnymarcell @ 21 Jun 2010 21:08)
azt szeretem ebben a társaságban, hogy mindenkinek megvan a maga jelzője:matrac random, syl cigány, én nyomorék, adamz kicsi, stb.
ja és jozef
1. mi az a tegelés?
2. még mindig szuzsika, nem szuzika
te télleg nem jöttél le h a google a barátod???
/e: Tegelésnek hívják a nagyvárosi graffitisek, amikor a csupasz falakra felfirkantják a nevüket
This post was edited by Sanyika on Jun 21 2010 01:10pm